Gastritida - zapal sliznice zaludka

jacub

Ako prve? No sam by som rad vedel. Ono sa to totiz cele zbehlo tak rychlo. skrz moje zdravotne problemy som sa objednal v ZA, kde by som siel az 19.12. a aj to len na gastro. Ale ocino mi to vybavil cez jedneho znameho v MT na zajtra. Akurat ze to vybavil az vcera. A kedze ja som pri vybavovani nebol ani neviem detaily. Len ze oboje by som mal absolvovat ak teda budem prazdny. co sa uvidi asi az zajtra rano. este uvazujem nad glycerin cipkom, ale vraj moze podrazdik konecnik, tak neviem.

jacub

Jo mal by som ist zajtra na gastro a aj na kolonoskopiu. Aj ked teda ta kolonoskopia neviem, ked X-PREP nezabera ani 6 hod po uziti.

jacub

No tak teraz neviem. preslo 5 hod od uzitia X-PREPu a stale nic. ani naznak. A to mam ist na osmu rano na vysetrenie. ako tomu mam pomoct? Prip. je moznost, ze uz ma ani neprezenie ak som v case uzitia nemal nic v crevach a zaludku? Totizto dnes som mal iba male ranajky a viem ze vcerajsiu veceru som vylucil zhruba dnes na obed. A bol som na WCku asi pred hodkou, stolica bola, ale len trocha ale nebola ani trochu redsia. tak teraz fakt neviem. ako tomu pomoct?

[zruseny12]

jacub...nezavidim ti aj ja som bola az do creva je to ...gastrofibroskopia...tak ti drzim vsetky prsty...na zajtra...drz sa...

[zruseny12]

lekar mi len povedal,ze mam sa vyhybat mlieku a vsetkemu,co obsahuje mlieko,zatial som sa liecila z helikob.a mam ist na kontrolu a postupne potom asi zacne liecit gastritidu,az bude asi helikob.prec....ale,musi byt asi kontrola.../ a tej sa trochu vyhybam,nechce sa mi zasa na hadicku...:0)))).../
ale na osteoporoze mi lekarka povedala,ked vydela vysledky,ze mam na crevach klky,preto sa mi nevstrebavaju vit.a miner.do tela,ze potrebujem creva vyliecit...
a o gastritide som citala v knihe...JEDLO AKO JED,JEDLO AKO LIEK...
a dnes som citala o tej brokolici v casopise...a aj viac rad tam je popisano...je to z dnesneho dna NOVY CAS PRE ZENY...