Lindaxa 15mg

marcela35

mila Silvus, treba sa trochu aj kontrolovat aj cvicit, nie je pravda ze Adipex, T3,T4 a Lindaxa nezaberaju. to je tvoja chyba ze to nezabera, treba zmenit stravu a zacat sa hybat, aspon trocha.

zazie2112

baby ja som hodne pribrala ako som prestala fajcit, neviete kde by som tu lindaxu mohla zohnat bez predpisu???vsade ju vydavaju len na predpis...ja by som ale chcela tu 10mg a len 30 tabliet...

anka999

ahojte ja som si kupila LINDAXU stala 945 sk, a je tam 30 tabl.uživam iba druhy den nič mi nie je len sa napapam rano aj dam tabletku a dnes som jedla až o piatej vobec necitim hlad, len treba viac pit uvidim či pojde vaha dole potom napišem čau

bora8

Ahojte, zháňam tabletky reduxil alebo Lindaxa, nebo Meridia. nemáte niekto napredaj? mám vážny záujem - dakujem

cakra

silvus a nemohla by som od teba kuput zatila polku z toho ci to vobec ucinkuje? a pootm by som za nekay cas kupila dalsiu polku dalo by sa to tak?

klarka00

chcem sa spýtať baby ked ste začali brať lindaxu koľko ste vážili a za akú dobu vám išla o koľko váha dole dik moc

nika161

ahojte aj ja mam zaujem o nejake tabletky, rada by som si ich kupila ak mate niekto moznost predat ich, kontaktujte ma prosim na mail: veronika129@post.sk dakujem