Lindaxa 15mg

limusa

ahojte chcela by som sa spytat v ktorom meste sa da zohnat lindaxa bez predpisu ak mozte napiste na limuska13@azet.sk vopred dakujem

aniska

Ja beriem Lindaxu 10 mometalne piaty den, este som sa nevazila, chcem sa odvazit az po 7 dnoch.Kupila som si len 30tbl balenie na jeden mesiac,len tak na skusku,potom chcem chudnut uz prirodzene (uz 2x sa mi prirodzene cize sportom+upravou stravy+pitnym rezimom podarilo schudnut za 2mesiace 10kg) Je naozaj pravda, ze sladkosti uz vobec nejem,nemam na ne ani chut vobeca to je super :) Predtym som ich pchala do seba ako divaa! Na druhej strane,strasne strasne vela pijem asi tak 3x viac nez predtym,stale som smadna. Ale tak snazim sa jest 5x denne, pravidelne, a kazdy druhy den chodim do fitka a kazdy den si aspon trosku zacvicim. Myslim ze ziadne tabletky nemaju zelany ucinok bez toho aby si zmenila stravovanie a cvicila. A zaklad v chudnuti je PRAVIDELNOST ;) Takze asi tak paa.

dennise

Ahojte baby..ja by som potrebovala tu LIndaxu 10, alebo LIndaxu 15..len je tu taky problem ze ja zijem v Anglicku, a tuto sa to neda tiez len na predpis:((uz som sa vsade pytala v lekarnach..prosim keby mi ich vedel niekto poslat do zahranicia, na platbe sa dohodneme..velmi by ste mi pomohli..dakujem.Deni

janka

chcela by som sa spýtať na príspevok o Lindaxe od =usmev611 kde ju dostat v ktorom meste bez predpisu,prosím napiste!dik na moj mail aemy@pobox.sk

kkaciatko

ahojte. len sa chcem opytat, ci pomoze ta lindaxa ak chcem schudnut len takych 5-7 kil, a bez nejakeho vyrazneho pohybu....dakujem

renča

ahojte...doktorka mi predpísala Lindaxu 10 - 30 tbl.... mám 94kg výšku 163 a 40 rokov... po 30-ke vediem neúspešný boj s kilami ...Lindaxu som začala užívať pred vianocami, užila som 10 tabliet, ale keďže som ochorela /chrípka/ som ju vysadila... bála som sa ju užívať počas choroby... Keď som si dala prvú tabletku ako ZÁZRAKOM som prestala myslieť nas jedlo... za tých 10 dní som schudla 5 kilov! snažila som sa jesť pravidelne sladkosti som vôbec nedala do huby! a na večeru som si dala pásku cez hubu... FUNGOVALO TO! ALE počas choroby keď som lindaxu vysadila, som sa spustila... 2 kilá som pribrala! Teraz 1.1.2009 záčínam znova-teda pokračujem v užívaní toho prvého balenia...mojim cielom je schudnúť... NAUČIŤ SA stravovať, /neprejedať sa!/, doktorka mi povedala že nieje to iba na lieku ... je to iba na mne... keď ho niekedy vysadím.. Bojím sa že to bude tak ako napísal Miro Veselý December 18, 2008, 4:20 pm............. ALE,Myslím si že keď dokážem na večeru si dávať iba pásku cez hubu /to mi povedala moja lekárka/... že si váhu udržím aj po ukončení ,,liečby"...Prajem Vám všetkým do Nového roka 2€€9 VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!

nellie

Ahojte, aj ja mam zaujem o Lindaxu 10mg...len sa chcem opytat ci to pomaha aj ked nemam nejaku velku nadvahu...chcela by som schudnut tak 5-7kg max. Som strasne rozjedena a potrebovala by som stiahnut zaludok...

lindaxa

Ano brala. Začala som s kamoškou. Aby sme zistili, ktorá bude ako reagovať. Vedlajšie účinky trošku odlišné, ale nič čo by sa nedalo zvládnuť. Ona ich brala mesiac a zhodila 5kg. Ja dva mesiace + vyradila som pečivo a zhodila som 10kg.

super_linda

ahojte kočky, ja mam presne skusenosti ako prispievatel "tabletkal" v tejto teme. Najprv som mala predpisanu lindaxu10 a zacala som dalsiu a potom mi predpisali lindaxu 15. Pri lindaxe10 mi sli presne kila hned dolu, presne som aj jamala 71kg a po lindaxe 10 za mesiac 66, teraz mam 63 a uz to nejde dolu ani pri lindaxe15,ale ja som taky zrut,a fakt to pomaha, a uz ju ani nejem pravidelne - lindaxu 15 a je vsetko v pohode. Este mam doma zvysok lindaxy 10mg, celu krabicku lindaxa 10mg priamo z lekarne, nenacata a potom mam este dva platky lindaxy 10 zvysne - z jedneho platu, teda 10tlb ostalo 9tbl a z druheho platu mam vybrane 2tbl, teda ostalo 8 tbl. Kto by mal zaujem, mozem prenechat, ale len lindaxu10, lebo lindaxu15 este uzivam :) Jedna tabletka vychadza skoro na 30,-sk, tak si vyratajte, kolko chcete, mam 47zvysnych tabliet lindaxy10mg. ked tak mi tu nechajte mail a ja sa ozvem.