Lindaxa 15mg

lucina....

Ahoj chcem sa spytat ci nema niekto na predaj lindaxu, vobec ju nemozem zohnat bez receptu u nas v meste...seriozny zaujem...

mucinka69

Ahojte
Pred týždňom som začala užívať lindaxu a zatiaľ som schudla 2 kilá.
Tie, čo sem písali, že netreba jesť, alebo že nevládzu, tak to nerobte, lebo keď s ňou prestanete, priberiete po čase raz toľko.
Ja som sa o tom rozprávala so známou magistrou v lekárni, ktorá ich tiež brala a váhu si udržala. Ale podmienkou je: zdravá strava 5 x denne min 3 l vody a pravidelný pohyb.
A nie je pravda, ako tu niekto písal: že \" s ňou už zaručene nepriberiete\"
Ten kto to tu napísal, ju asi nemal, lebo v informááciách o lieku je jasne uvedené, že lindaxa pomáha zadžiavať chuť do jedla, a pomáha len ak sa prejde na zdravý životný štýl.

J.

caute,ja beriem lindaxu od februara a schudla som 13 kg.Chuti mi menej jest,vobec nie som hladna.Neziaduce ucinky som mala na zaciatku uzivania.Navaly tepla,sucho v ustach.Ale po mesiaci vymyzli.Chcela by som to brat rok.Tak uvidim co bude dalej.Drzim palce ostatnym.

linda_xa

Moja obvodáčka mi za svet nechce predpísať nič na utlmenie chuti do jedla. Naposledy ma takmer vyhodila. Vôbec nechápe, že mám vážny problém s jedením. Povedala, že mi také sprostosti nebude predpisovať. Na druhej strane sa lindaxe bránim, zase kvôli prípadnému utlmeniu chuti na sex. To by som nerada. Čo je teraz dobré? Brať? Či nebrať?

matusa

lindaxa je len na predpis,obvodak ti ju predpise podla obezity(ak nejaku mas)a na zaklade BMI.ale da sa zohnat aj bez receptu,niektori tak predavaju,treba sa len popytat:))

?Mia

Caute ja som zacala brat len teraz lindaxu a som zveava aky ucinok to bude mat. pred tym som skusila adipex ktory mas super ucinky len ho prestali u nas vyrabat. No uvidime ako to pojde s lindaxou. Moj ciel le tak 10-12kg za 3 mesiace. Dufam ze to tak aj bude