Lindaxa 15mg

nelly15

dobry den chcem s spytat iba informačne kolko stoji ta lindaxa 15mg na mesiac ??? viem že ne na predpis a na nete som našla jedno balenie na tuším 15 eur

nelly15

dobry den chcem s spytat iba informačne kolko stoji ta lindaxa 15mg na mesiac ??? viem že ne na predpis a na nete som našla jedno balenie na tuším 15 eur

tutulka64

JA UZIVAM LINDAXU UZ 2.TYZDNE A ZATIAL SOM SCHUDLA 1KG.ZDA SA MI TO MALO.ASI KOKLO PRIEMERNE SA CHUDNE TAK ZA MESIAC?CO JE SUPER MAM OMNOHO MENSIU CHUT DO JEDLA CO JE VYBORNE!

ginger33

Ahojte, mám Lindaxa15 neúplné trojmesačné balenie. Pôvodne stálo 85EUR, ale odpočítam sumu za chýbajúce tabletky. Ak má niektorá záujem, napíšte mi, dohodneme sa.

21pusinka12

ponukam meridia 15mg 98 toboliek, tj 3-mesacna davka... ja som si kupila dve davky a jedna mi uplne stacila... cena 65 eur... kontakt:21pusinka12@email.cz

sabkar

AhojTABLEKAL.mozem sa ta opytat,ci si mala lendaxu na predpis alebo nie.ak ano mozes mi prezradit kolko si doplacala.ahoj a dakujem

dmte

Marika, ak si doteraz neschudla nic, uz ani neschudnes (vdaka Lindaxe). A okrem toho Sa nesmie brat sucasne s antidepresivami, je to tam aj vyrazne napisane.