Lindaxa 15mg

sikaaa

ola2... hlupost Lindaxa je uplne to iste... su tam uplne rovnake lieciva v rovnakom mnozstve... lacna je preto aby konkurovala reductilu...

reductil bol original, tak je drahsi lebo vyvojari pocas testovania mali ovela vacsie naklady... a teraz potrebuju aby sa im vratili...

Lindaxa len prebrala a odkupila "recept", co sposobuje mensie naklady a tak si mozu dovolit nizsiu cenu...

ola2

ja beriem reductil 10 a je super.brala som Lindaxu 15 ale úplne mi narusila menstruacný cyklus,mala som zavraty,bolenie hlavy o zápche ani nehovorím a nakoniec som dostala také krce ze mi volali záchranku,ale schudla som 10 kil za 2 mesiace,ktoré som ale hned nabrala.lindaxa je len slabou kopiou reductilu,preto je lacnejsia!

bubenko

ahojte.ja beriem lindaxu 10 4.deň a shodila som 3,5kg.držím pri tom 90 dňovú diétu.som veľmi prekvapená, že tak rýchlo zaberá.od včera mám zvýšenú teplotu.môže to byť od lindaxanu?

tormenta

ahojte,beriem lindaxu 10 uz dva tyzdne a ani kilo dolu,nechapem preco,malo jem a vela pijem a aj tak nic.kedy sa to asi pohne?mate niekto podobnu skusenost?na tu lindaxu 15 sa bojim prejst,kedze je silnejsia ci by mi moc neuskodila kedze potrebujem dat dolu nejakych 10 kg.mam este pockat nejaky cas?lebo niekde som citala ze u niekoho sa to pohne aj po mesiaci ked nie je velka nedvaha ale ja sa bojim,ze mne to nezaberie vobec...

tutulka

BERIEM LINDAXU 10 MESIAC A SCHUDLA SOM 2,5KG .NIE JE TO DAKO MALO?DUFAM,ZE TO POJDE DALEJ ,PRETOZE PLANUJEM ZHODIT ASPON 10.KG

skilkinka

ahoj, lindaxa 15mg na predpis v lekarni stoji okolo cca 30 eur.. na mesiac. takze neviem, kde si nelly nasla cenu za 15 eur, zrejme bude dovezena z CR, tam je lacnejsia, ale davala by som si bacha na objednavky cez net.. nikdy nevies potom, co dostanes (vyzerat to samozrejme moze rovnako). Ja som si objednala tak z netu a ABSOLUTNE nezabrali, dala som to zo srandy na rozbor kamoske v lekarni a ona - ze vsak to nie je lindaxa.. Takze asi tak. Tak uz radsej investujem tych 30eur a viem, ze to ma aspon ucinnok. Ale to je kazdeho vec..