Lindaxa 15mg

sabkar

ahojte!ja som uzivala REDUXIL 2mesiace a shcudla som s neho okolo kg8.teraz by som si rada dala predpisat LINDAXU ale echela by som vediet kolko sa doplaca ked to ja na predpis.mozete mi napisat ak ste ich uzivali?ahojte a dakujem zuzana

marika t.

Kto mi odpovie? Beriem lindaxu 10 ešte som nič neschudla a beriem ju 3 týždne.Čo chcem najviac vedieť je, či nie su škodlive zdraviu, kedže beriem lieky od tlaku a na psychiku, nemôže mi lindaxa uškodiť ???

ninka 255

jaja, tvoja lekárka asi vie, prečo ti ju nechce predpísať, ak si prečítaš príbalový leták, tak Lindaxa ako i Reductil a všetky podobné lieky na chudnutie majú veľa nepriaznivých vedľajších účinkov.zvyšujú krvný tlak,točenie hlavy, psychické problémy atď.ja by som to neriskovala kupovať to bez predpisu, lebo si môžeš poškodiť zdravie.

anaj

Ja som dobrala prve balenie 30 ks 15mg - schudla som 7 kil. A to som sa v jedle neobmedzovala. Po tyzdni som zacala nechavat polovicu porcie na tanieri :-) .... normalne som nevladala dojest svoju obvyklu davku. A co sa tyka sladkosti, tie mi nechybaju ....az na cokoladu ..... na tej zacinam byt zavisla :))))

emulinka

Bože čítala som tu jeden príspevok a veľmi ma zaujal, citujem" schudla som s Lindaxou ale až ked som prestala celkom jesť alebo som zjedla jedno jablko denne", prepáčte ale keď prestanete celkom jesť alebo zjete jedno jablko denne chudnete či s Lindaxou (Reductilom) alebo bez neho.....len toľko som chcela.

jaja

mne ju nechce moja obvodna predpisat, ani nic podobne, napriek tomu, ze mam BMI 28 a ze nemam ziadne kontraindikacie.... prosim kto ju bral a zvysili sa mu tabletky, alebo mu nerobila lindaxa, alebo to druhe, reductil, ci merdia dobre, kupim tie tabletky, nemozem predsa trpiet zato, ze moja obovdna je tak obezna, ze ked ma niekto nadvahu "len" 15kil, tak je podla nej asi podvyziveny a toto mu nepredpise :(

PROSIM OZVITE SA MI NA MAIL (kupim tu lindaxu!!!!) lincry@azet.sk

haluška

Ahojte,
ja som brala Lindaxa 10 pol balenia a teraz Lindaxa 15, lebo si to kupujeme s kamarátkou na polovicu a beriem to 16 deň a schudla som asi 4 kg a normálne jem, len sa neprejedám, vôbec necvičím, mam síce osem mesačne dieťa, ale nemyslím si, že sa extra nabehám. Ja to odporúčam.
Majte sa krásne

sisa28

Ahojte, aj ja som užívala Lindaxu 10 ale pred tým aj Reductil 10. A ten bol lepší. Schudla som do mesiaca asi 7 kg. Ale neskôr sa mi všetko vrátilo naspäť, hoci sa píše že je to schudnutie navždy, nie je to pravda. Ak si chcete váhu udržať musíte sa v jedle stále obmedzovať. A ešte jedna vec. Ja som pri Lindaxe aj Reductile začala chudnúť až keď som prestala jesť úplne. Znie to šialene ale je to tak. Ozaj som zjedla len možno jedno jablko za deň a niekedy ani to. Lebo kým som čo len niečo jedla tak som nechudla. A mojej mamine sa stalo to isté. Takže neviem kde je chyba. A teraz mám tiež pripravené balenie Reductilu ale mám obavy aby som si nenavodila doživotné problémy s nadváhou tým že budem stále chudnúť a priberať.

nina270184

CAUTE BABIKY,,,MALA BY SOM PRE VAS MALY TYP:-))MAM ZNAMU V LEKARNI,,,,A VEDELA BY SOM OBJEDNAT VIAC,,LINDAXU,,,CHCEM TO AJ JA SKUSIT,,,A POCULA SOM NA TO LEN CHVALI:-))NECHAM VAM NA MNA MAIL,,,A NAPISTE MI,,,,A NEJAK BY SOM TO POTOM DALA DOKOPY A OBJEDNALA VIAC,,,SOM Z NOVYCH ZAMKOV,,,ALEBO KEBY STE SVOJMU OBVODNEMU,,POVEDALI ZE STE BRALI,PREDTYM REDUCTIL,,,PODLA MNA BY VAM TO PREDPISAL,,,,ZE BY STE CHCELI SKUSIT,,,ESTE TOTO,,,KED OBRATTE SA NA MNA,,,A DORIESIME TO:-)NINA270184@AZET.SK