Liposukcia

kralovnaladova

karolinana velmi to zmenilo. Zacala som sa brat inak, moje sebavedomie stuplo a hlavne sa citim lepsie aj ked si idem nieco na oblecenie kupit do obchodu. Predtym som z obchodu odchadzala s depkou ako vyzeram a teraz uz ee :)

norikka

klamira preco si sa tak rozhodla, ze tento rok do toho urcite pojdes? co ti pomohlo sa takto rozhodnut, ze uz sa nedas odhovorit?

klamira

Karolinana toto je otázka ktorá trápila aj mňa. Minulý rok som intenzívne premýšľala nad liposukciou ale som z toho popustila. Čo dnes veľmi ľutujem, pretože už toto leto som mohla telo vystavovať na obdiv.. takže tento rok do toho pôjdem stoj čo stoj! :)

vejkaa

preco by to nebolo jednoduche? uplne v pohode :) problem bol len necervenat sa ked niekto neustale chvalil moju postavu.. to da zabrat :P ale je to prijemne a zene to k sebavedomiu velmi pomoze.

Pilysia

anicka toho sa báť absolútne nemusíš. Do života sa zaradíš ani nebudeš vedieť ako. Istý čas budeš musieť nosiť bandáž, ale to nie je nič strašné :-) bude dobre ;-)

talujsia

vejkaa lenže po zákroku to nebolo jednoduché sa začleniť do bežného života a fungovať ako predtým či bolo?

vejkaa

Karolinana neviem ako to je u nej ale ja som zmenila svoj pohlad na seba uplne. Od zakladov. Mala som dlho komplexy z leta, zo siat, z plaviek. No proste zo vsetkeho kde som mala nejaku cast tela mat odhalenu. Neustale som sa podcenovala. Po lipo som s tym skoncila. Teraz sa citim krasna, stastna a hlavne sa citim fit

kralovnaladova

obavy z reakcie chlapa? ale no.. aby si este nebola z jeho reakcie prijemne prekvapena. Ja ked som isla na liposukciu do Centra plastickej a estetickej chirurgie, tak moj drahy ani nevedel, co mam v plane myslel si ze si idem len niekam oddychnut a ked som sa vratila tak sa len usmieval a krutil hlavou :-) a ked uz som nemusela nosit bandaz tak to bolo radosti normalne som v ociach videla ze sa mnou akoby pysil :-) predsalen to bola zmena..

anickadusicka

tak ja som to mojmu chlapovi ani nespomenula, lebo mam obavy z reakcie. Ale mozno mate pravdu. Mozno bude rad ked sa aj ja budem citit dobre a fit. Len sa bojim aj toho ze nebudem schopny po lipo isty cas fungovat :-/