Liposukcia

Dea2

Jasné, že je to dôležité. Tie časti na ktorých bola liposukcia robená je veľmi dobré mať nejaký čas v bandáži. Pretože to stiahne a celkovo je to lepšie. Lekár Ťa nemôže prinútiť tú bandáž nosiť, môže Ti ju len odporučiť a je to už v tvojom záujme aby si ju mala.

modroocka333

ako by si sa s nou zaclenila do zivota? toto nemozes mysliet ani vazne. Ja som bola na liposukcii v centre plastickej a estetickej chirurgie v kosiciach, tam mi to len odporucali, ale osobne si myslim, ze je to velmi dolezite aby to iste obdobie po zakroku zena tu bandaz proste nosila. Pretoze to ma tiez svoje opodstatnenie :)

tatana1378

to nosenie bandaze len odporucaju alebo je to naozaj povinne? neviem si vobec predstavit ako by som sa s tou bandazou zaclenila do normalneho zivota.

modroocka333

ako dlho? to je rozne, ale minimalne ten mesiac.. pretoze tri az sest tyzdnov lekari odporucaju nosenie bandaze na spevnenie. Cize je dobre v tom obdobi sa nenamahat nejako len oddychovat :)

Daduscha

presne ako píšeš, moje sebavedomie je na tom tiež strašne, mnohokrát som kvôli telu plakala a odmietala som kupaliska, kupele aj vsetky taketo miesta, kde by som mala ukazat svoje telo. A pritom tak velmi som tam tuzila ist.. Ako dlho sa clovek po liposukcii musi zotavovat?

modroocka333

Na vlastnej kozi som si presla presne tym cim aj ty :) nebola som spokojna so sebou, moje sebavedomie bolo na bode mrazu. Zacala som cvicit ale vysledky nikde, az asi po dvoch rokoch trapenia som si povedala, ze pojdem na liposukciu a tadaaa mam to za sebou.. Cize ak mozes chod do toho

Daduscha

Už dlhšie váham, či ísť na liposukciu či nie. Moje telo nie je už nejaký čas ideálne a mám z toho časté depky. Skúšala som cvičiť ale výsledok nebol ani zďaleka taký aký som očakávala. Preto rozmýšľam aj nad takouto možnosťou, čo by ste mi odporúčali?

kamilisko

Čaute všetci brucháči, dlho som vahal ci absolvujem liposukciu brucha.
ale nedarilo sa mi zhodit moju pneumatiku a tak som sa rozhodol, aj vdaka priatelke, ze do toho pojdem. Po dlhom vyberani som sa rozhodol ze to bude Interklinika v Blave,
priatelkina kamoska tam bola na opke prs a operoval ju dr Hedera, ktory robi aj liposukcie. Podla neho to robia dlho a super WAL metodou, ktora je menej drasticka a nezostavaju po nej ani velke jazvy.... Musim povedat, ze som bol prekvapeny, hlavne vysledkom a aj sa o mna super starali, o tyzden som uz siel v pohodke do prace, ostatne si velmi nepamatam, ako spravny zbabelec, som sa nechal komplet uspat...-)

lady888

Kamoska bola na liposfukcii stehien u pana doktora Simkanina a ma to vyborne urobene,nohy ma krasne stihle ako modelka. Ja som si u nho davala zvecsovat pery a musim povedat ze su krasne, plne, symetricke, vyzeraju prirodzene a som s nim nadstandardne spokojna, vrelo doporucujem, je to naozaj spickovy profesional.