Liposukcia

mirkamika

Ahojte, možno to tu už padlo, ale nechce sa mi čítať všetky príspevky (keď väčšina su hejty od neznalcov), ale chcem ísť na druhú lipo stehien, len sa neviem rozhodnúť ku komu. Koho odporúčate v BA a okolí? Na prvej som bola u Ježovitovej v PK, odsala mi skoro 4l, to bolo maximum co sa dalo vtedy. Tuky sa nevrátili, lebo samozrejme nespolieham len na zázraky medicíny, ale aj poctivo cvičím. Lenže sa nestotožňujem s názorom na tvar stehien pani doktorky, tak by ma zaujímali Vaše odporúčania odborníkov. U nej by som dostala aj zľavu na druhú opku, ale čo keby mi zase neurobí to čo chcem ja? Na druhú stranu sa celkom obávam niekoho nového skúsiť. Prosím poraďte :)

Dea2

olgicaolga // jasné rozumiem ti. A ako sa cítiš po lipo? Zvýšilo sa Ti sebavedomie? Ono pokiaľ sa žena zle cíti a má jej k dobrému pocitu a k tomu aby sa cítila krásna pomôcť liposukcia, tak myslím, že by nemala ani váhať. Niet nad to cítiť sa krásne a príťažlivo..

olgicaolga

anicka ahoj no uz mam za tym. Coho sa bojis? toto nemozes ani mysliet vazne. Nepoznam chlapa, ktory by sa nepotesil tomu ze zena pekne vyzera a je viac sebavedoma. Moj tiez mal mierne obavy ako a co, ale ja som bola rozhodnuta ze idem tak som isla :) a viem ze je rad ze som sa na to dala.

Pilysia

Anickadusicka garantujem Ti že tvoj drahý by sa len potešil a určite by Ťa nezvozil. Tiež som mala pred lipo strach ako to vezme drahý, ale išla som na ňu keď bol na dva mesiace odcestovaný a to si mala vidieť tú radosť v jeho očiach keď prišiel a videl ma takto zmenenú :-)

anickadusicka

olgicaolga uz mas po tom? tiez premyslam ze by som sa na to dala, len neviem co by na to povedal moj drahy ci by ma zato nezvozil :(

olgicaolga

dea2 ahoj, mna liposukcia caka buduci tyzden. Skor sa mi to nejako nedalo pretoze som si potrebovala este nejake veci povybavovat. Vies co rozhodla som sa, ze pojdem do Centra plastickej a estetickej chirurgie. Oni robia liposukciu ktora sa mi pozdavala asi najviac a to water-jet, mala by to byt k telu najsetrnejsia metoda preto som si ju vybrala. Aby mi to prilis nerozhadzalo aj zdravie aj vsetko. :-)

mima75765

Ahojte,

ja už nejaký ten čas chodím do yes visage a absolvovala som tam pár vecí. Po pôrode a dvoch deťoch aj slim lipo. Musím vrelo odporúčiť. Konzultácia s Majkou bola podrobná a všetko mi podrobne vysvetlila, veľmi milá slečna. Zákrok prebehol tak ako mi opísala. Pán doktor sympaťák a odborník. S výsledkom som spokojná. Krásny šíhly pás a bruško. Celkovo môžem kliniku odporúčiť.

Dea2

olgicaolga // kedy Ťa čaká deň D? konečný výlesok po lipo myslím, že nesklame. Ale uvidíš sama. K akému lekárovi ideš a konkrétne na akú liposukciu?

olgicaolga

ja tiez uz sa chystam na lipo :) uz len cakam kedy pride ten den d..den terminu.. uz sa to pomaly blizi. Najprv som myslela, ze zostanem len pri liposukcii brucha, ale nakoniec som sa rozhodla, ze nebolo by na skodu aj z inych partii ubrat. Tak som zvedava ako to bude vyzerat so mnou po :)

Rara1

Ahoj, taky nie som po pôrode spokojná s tým, ako vyzerám. Uvažujem o liposukciu brucha alebo plastike, musím sa objednať k nejakému doktorovi na konzultáciu. Kamarátka bola v bratislavskej klinike Yes Visage a bola moc pokojená. Máte niekto skúsenosť?