Liposukcia

peterkova_klar

Touto liposukciou je možné dať si urobiť všetky časti tela na ktoré sa bežne liposukcia robí? či len na isté partie, je určená? :-) ja by som potrebovala boky a brucho lebo to ma nenormálne trápi :-(

Paulaja

mat_ka je to tak ze taka kanyla sa zavedie do podkozia a cez nu sa vstrekuje taky roztok :) nie je to nic traumaticke, takze nestresuj sa. Ked si pozriet stranku kliniky, kde som ja bola tak tam je ta metoda aj vysvetlena ;)
lenda pokial viem nerobi to kazda klinika, mne to robili v kosiciach v centre plastickej a estetickej chirurgie a ich praca sa mi ozaj pozdava :) takze ak by som nieco podobne este riesila tak myslim ze sa opat obratim na nich

Lenda64

Paulaja vieš mi prosím ťa aj povedať či každá klinika ktorá robí liposukcie, robí konkrétne aj túto? či je to nejaká netypická, ktorú robia len ejaké kliniky? neviem sa v tom dáko zorientovať :/

mat_ka

Aj by si vedela napísať ako vlastne ti ju robili? ako sa ten tuk odsáva? to sa nejaká hadička dá pod kožu? alebo akým spôsobom sa to robí? neviem si to predstaviť :)

Paulaja

anicka ja som podstupila liposukciu waterjet je to liposukcia, ktora sa robi v lokalnej anestezii to znamena, ze telo sa nemusi tak dlho zotavovat, lebo v podstate sa dost dlho zotavuje uz aj len zo samotnej celkovej anestezie a nie este aj z lipo :-)

anickadusicka

ajja toho som si vedoma ze pokial si to telo nebudem udrziavat v pohybe a zdravo sa stravovat tak tuk sa opat objavi. Ibaze ja sa potrebujem zbavit toho terajsieho aby som sa aj lepsie citila ale aby sa mi aj lepsie pohybovalo.

Paulaja aky typ liposukcie si podstupila? musela si ju poodstupovat v celkovej anestezii, ci to nebolo potrebne?

Lenda64

Ja čítam, že ste podstúpili liposukciu ale mňa by skôr zaujímalo aký typ lipo je pre telo najlepší. Aby moc nenarušil môj život, môj zabehnutý stereotyp. Typ liposukcie z ktorej sa rýchlo pozbieram..

Paulaja

ajja myslim ze to je kazdej zene jasne ktora sa chysta podstupit liposukciu ze pokial sa nieco nezmeni tak ten tuk sa opat objavi. Ale su zeny ako napriklad ja pre ktore je liposukcia ako taky prvy krok k novemu lepsiemu zivotnemu stylu. Ja som podstupila liposukciu v Centre plastickej a estetickej chirurgie a to ma tak "nakoplo" k tomu aby som sa po lipo zacala o seba viac starat, lepsie jest, viac sa hybat aby som si take telo ako som mala po lipo udrzala :-)

anickadusicka

chcem sa vam pochvalit podarilo sa mi s drahym o lipo otvorene porozpravat. Postazovala som sa mu ako sa citim a chape to :) povedal ze bude stastny ak budem aj ja tak do toho idem. Este si musim zvazit aky typ lipo by bol pre mna naj aby som sa pozbierala co najskor :)