Liposukcia

barborica

nie vrvra nemýliš sa. Liposukcia v lokálnej anestézii je oveľa lepšia voľba ako v celkovej, to telo sa skôr pozbiera z lokálnej ako z celkovej a skôr sa začne dávať dokopy :) takže ak by som ja mala ísť tak by som volila lokálnu. Mamina bola na lipo pred pol rokom, takže viem o čom píšem.

lili303

dievcata mne nejde celkom do hlavy ako niekto moze porovnavat liposukciu s nejakymi tabletkami na chudnutie ved to je sto a jedno. Jedine ze by to bolo tym ze nevedia o com je lipo a co prinasa :)

vrvra

ahoj ahoj
slnecnica0014 ...skús si nájsť stránku Centra plastickej a estetickej chirurgie, tam keď si klikneš, že lipo a tak, tak dolu keď pôjdeš tak tam je aj video zo záktoku. Áno robí sa to v lokálnej anestézii, nemyslím si že by si mohla niečo cítiť, keby ľudia v lokálnej niečo cítili, tak myslím, že by lekári používali celkovú, alebo sa mýlim? skús si ho pozrieť ono ťa to uvedie do celého toho zákroku

Raddii

ThermaCuts na takéto veci som sa dala viackrát nahovoriť, utratila som za to nenormálne peniaze a vôbec nič mi to nepomohlo, takže takýmto veciam už neverím. Keď človek ide na lipo tak má istotu, že nastane nejaká zmena, nie ako pri tomto čo si ty písala

ThermaCuts

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 10 kg

slnecnica0014

..nie neskusala som to hladat, nevies mi to nejako poslat ze by som si to pozrela, nech to nemusim lustrovat po internete?
Takze ono to nie je take typicke odsavanie alebo nieco take hej? Davnejsie tu niektora kocka pisala ze vraj sa to robi v lokalnej anestezii, nemoze sa teda stat ze by som nieco citila?

vrvra

ahoj ahoj
slnecnica0014 ... je to o tom, že pod kožu ti zavedú takú kanylu pod kožu a cez ňu sa vstrekuje taký roztok, ktorý rozrušuje štruktúru tukových buniek. Dá sa to nájsť aj na internete ako to vlastne celé je :) neskúšala si to hľadať?

slnecnica0014

...neviete mi vysvetlit ako presne cely ten zakrok prebieha? ako to je s tou liposukciou?...rada by som vedela ako to funguje pocas toho zakroku cele :)

anaK

ahoj, liposukcia je ok ked je nadvaha, ale najlepsie ucinna s treningom, upravou stravy. plus kremiky na celulu napr.

vrvra

ahoj ahoj
peterkova_klar ... boky a brucho je bežné, že tam sa lipo robí. Len na to sa treba informovať, keby si chcela vedieť presnú cenu alebo čo. Pretože tam je to rôzne od partií a od rozsahu a podobne, to je najlepšie riešiť potom priamo s chirurgom :)

Najčítanejšie články