Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

didka206

ahoj..a nič také jej netreba? skús jej niečo do kuchyne :) gazdinke alebo voňavku - tá vždy ženu poteší :) tu teraz nájdeš super výpredaje -odkaz odstránený-

Iiiii

Moja babka už dlho nepožije, ale prečo si spieva práve túto pesničku, tak to mi už fakt neide do hlavy (asi to odkazuje Smrtke, inak mi to nevychádza):
www.youtube.com

Rexie

My sme našej mamke kúpili na narodeniny - mala ich 2.12. :) odšťavovač :) Začala vo veľkom žiť zdravo aj s tatkom tak sa to myslím zišlo bola milo prekvapená tak možno toto. My sme kúpili orava os 150a

alenkalienka

Lieskovcek lenže aká kozmetika? Aký parfum? To je ťažko, keď človek nevie čo sa jej páči. Ja tiež mám tento problém teraz keďže mamča moja bude mať aj narodeniny a idú ešte aj vianoce a som z toho už v úzkych ale že na totálku.

lieskovcek

Osobne by som zainvestovala do kozmetiky, nepoznám ženu/maaminu ktorú by nepotešila nejaká kozmetika, nejaká vôňa. No proste niečo na ten spôsob aby sa skrášlila :) to sú podľa mňa také vďačné darčeky.

Kikinka1085

Podľa mňa sú najlepšie kvety :) Alebo nakresliť jej nejaký krásny obrázok ktorý si zavesí na chladničku :) A niekedy stačí iba pusa a zagratulovať :))