Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

naty_gresova

Sachovanka, ale kam si im to kúpila? Na nákup čoho? Ja nie som moc za nákup oblečenia a takýchto vecí, pretože podľa mňa máme toho veľa a zbytočne nakupujeme mikiny, svetre a podobné vecičky :/

sachovanka

Vierocka ale vies co je najjednoduchsie? Kupit nejake darcekove poukazky, u nas doma sa to osvedcilo, pokupila som nasim poukazky na kozmetiku a taketo veci za 50 eciek a surodencom po 20 a vybavena vec, nemusela som nikam chodit.

sporenta

naty aké darčeky si teraz ty povyberala?...vieš by som sa rada inšpirovala...lebo sviatky za rohom a mám pocit, že ešte mi chýbajú darčeky...

vierocka514

Dnes by to bol risk takýto darček kupovať, tiež by som to nekupovala, lebo to môže prepadnúť tožvie kedy to bude môcť človek využiť a mnoho iného. Takže lepšie je podľa mňa niečo, čo bez problémov vieme darovať a vie to človek aj využiť v týchto časoch. Na Notino majú pestrú ponuku, takže ja tam siahnem po darčekoch aj na Vianoce ;)

naty_gresova

Katari keď každý preferuje niečo iné a teraz v tejto dobe, po tomto, čo sa u nás a aj vo svete deje, by som nemala odvahu rodičov takto niekam posielať, radšej by som stavila momentálne na iné darčeky :)

Katari12

no napriklad ja nasim kupujem wellness balicky, tento rok som kupil hotelzochovachata.sk zo zochovej.. boli a povedali, ze super.. :) tymto fakt nemas co pokazit.

perla

Mamine som teraz objednavala cez Notino Lancome Visionnaire, je to pletove serum, ktore je fajn na vrasky. Ale najlepsie je pouzivat ho proste kazdy jeden den. A aj rano aj vecer aby to prinieslo efekt :)

naty_gresova

Demza teraz je kopa napríklad aj rôznych krémov a sér napríklad na vrásky a teda keďže to nie je najlacnejšia záležitosť, najmä keď to chce mať človek všetko od jednej značky, tak to považujem tiež za dobrý darček ;)

demza

Alenkalienka a čo také kupuješ? Doposiaľ som kupovala našim spoločné darčeky, ale chcela by som to prelomiť, mamina bude mať narodeniny tak chcem jej niečo kúpiť také, čo bežne nekupujem, niečo len pre ňu aby mala radosť.