Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

alenkalienka

Aj si jej niekedy vyberala tak, že bez jej vedomia? Už máš nejako taký prehľad, že čo má rada, čo ju poteší?

perla

Ninka neviem, je to darcek skor pre robotu. A to sa mne osobne akoze velmi nepaci. Ja rada davam darceky, ktore robia radost, s ktorymi sa clovek nenarobi. To je pre mna podstatne.
Mamine napriklad bezne kupujem vonavky alebo kozmetiku, viem, ze sa rada citi krasna, tak preco ju v tom nepodporit, ona si na Notine vyberie co chce a ja jej to objednam.

Suzie345

Maminy, hlavne keď rady varia, si zaslúžia napr. kvalitnú sadu nožov do kuchyne. Odporúčam z profikuchar.sk. Je to portugalská výroba a ozajstná kvalita.

Margareta465

Moju maminu tiež najviac potešilo, keď sme jej kúpili kvalitný príbor a potom kvalitnú sadu oceľových nožov.

JankaVeselka

To je veľmi ťažké poradiť, niekoho môže potešiť šperk, niekoho nový zážitok, niekoho napríklad pekná kabelka a praktickú maminu napr, kvalitný doplnok do kuchyne.

Anna1923

Nože zo stránky www.profikuchar.sk sú famózne, dlho vydržia ostré a super sedia do ruky. Podľa mňa výborný darček pre maminu.V kuchyni ich určite ocení.