Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

alenkalienka

Každý podľa seba, ja tiež kupujem mamine len také veci, čo viem, že má rada, nikdy by som si netrúfla niečo len tak, že by som nemala prehľad, že by som ju akože chcela prekvapiť, to ee.

sporenta

kralovna keby som toto kúpila mamine tak asi by sa veľmi nepotešila...teda sú ľudia, ktorým to môže urobiť radosť, ale keď úplne nemá človek jasno v tom, že čo má kto rád, tak by bolo dobré staviť na niečo osvedčené...a parfumom alebo kozmetikou sa nič pokaziť nedá...

naty_gresova

Baby len nie každý je na takéto veci, mojej by sa napríklad takáto myšlienka nepáčila, to keby som jej doniesla, tak by ma poslala kade ľahšie :D

Mimma

Naty mam, ja neviem nejako mam taku svoju potrebu, co ti poviem, mam asi vela penazi na ucte alebo co :D
Dobibina ta doprava zadarmo je velka vyhoda, ty si potom raz dobra sestra, ked taketo darceky vyberas. Uz si jej ho aj dala?

dobibina

mimma presla som si diskusiu a teda mi spadol kamen zo srdca...lebo ja ako som ostala doma, ze zacal tento virus, tak sedim za pocitacom a lustrujem...co by som objednala...co kde maju ake ceny a tak...normalne uz sa ako blazon citim...ale tak snazim sa nenakupovat zbytocnosti...segra bude mat meniny v stredu tak som jej vonavku tiez kupila...dobre je to, ze na Notino maju k niektorym parfumom aj dopravu zdarma...:)

Mimma

Perla aky parfum a kozmetiku tak chcela? Tiez mam teraz taku nejaku maniu nakupovaciu, tak by som sa inspirovala :D :D