Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Kika40

My si v rodine kupujeme praktické darčeky a mamine najčastejšie niečo do kuchyne, zbožňuje varenie, pečenie, takže nejakému kvalitnému doplnku alebo spotrebiču do kuchyne je najradšej.

Andy_ma

Ja kupujem vždy mame kyticu kvetov, kvety určite nemôžu u nás chýbať a k tomu niečo kvalitné do domácnosti.

Pivonka37

Ja som mamine kúpila kvalitnú sadu nožov IVO SOLO zo stránky www.profikuchar.sk a veľmi sa potešila. Zároveň som jej to chcela aj v kuchyni uľahčiť, rada varí a tieto nože naozaj vydržia dlho ostré, tak nemusí často brúsiť.

demza

Dobibina, tak každý má úplne iný vkus, to je ťažko. Ja tiež to moc nemusím, nepreferujem, ale tak to, čo nesedí mne neznamená, že nemôže niekomu inému. :)

dobibina

perla joj si spominam ked som chodievala do prace autobusom a v tych najvacsich teplach a raz som sa postavila nad taku pani ktora mala velmi silny parfum...a teda fakt ze mi bolo z toho normalne tazko...to ja sa cudujem, ze niektori ludia pouzivaju cely rok take tazke intenzivne vone...

perla

Sporenta je ich kvantum novych voni a teda rozne typy. Ale myslim, ze teraz by bolo najlepsie pozerat nieco kvietkove a ovocne, to take mam ja na leto velmi rada. Lebo osviezia.
Nevadi ani ked bude fest teplo, vtedy ta vona este viacej vynikne.

sporenta

naty_gresova akú si jej vybrala?...je teraz niečo čo akože je trendy, nejaká nová vôňa, ktorú sa oplatí skúsiť?...

naty_gresova

Veronicca33 toto síce možno rada robí, ale neviem či by sa potešila keby dostala darček, ktorý by evokoval, že musí zase niečo robiť, ja sa vyhýbam radšej takýmto darčekom a idem po veciach, ktoré viem, že urobia radosť. Aby sa mamka cítila dobre. Aj teraz ku dňu matiek som jej voňavku objednala, viem že to ju poteší viacej ako nejaká čokoláda napríklad.