Príznaky tehotenstva

lenka84

mimi.a:len najhorsie je zemne je strasne zle a nic mi nechuti jest a este mam aj zapchu aj ked to chapem lebo skoro nic nejem ale uz fakt neviem co robit,teraz som dokonca uz aj zvracala co sa stalo 1 krat.prosim poradte

evika

mám dostať menštruáciu, ale už pár dní mi je dosť zvláštne a hlavne večer ma veľmi napína. Vždy pred periódou ma pobolievajú vaječníky a tak je tomu aj teraz, len nerozumiem, prečo mi je večer vždy tak zvláštne a pritom mám pravidelnú stravu.

mimi.a

lenka, ja som priblizne v tom istom stadiu tehotenstva a tiez mi byva skoro stale zle. Z coho mi teda nieje, su suche rozky:)) Paradna dieta:)) Ale co by sme pre tie nase deticky neurobili?? V predchadzajucom tehotenstve som zase mohla jest iba mandarinky.

lenka84

Ahojte!ja som tehotna asi okolo 8 tyzdnov este presne neviem lebo som este nebola na sono.moj problem je ze mi nechuti jest,byva mi zle co je v tehotenstve normalne ale nechut do jedla a tym padom ma strasne bolieva zaludok neviem co jest a citim sa strasne zle slaba,atd...ale nezvraciam ale citim sa ako na zvracanie,je to dost zle!!!poradte ak viete ako to zlepsit.dakujem

anicka

prosiim pomozte mi neikto...spala som so svojim priatelom bez ochrany...ale nebol vo mne dlho len chvilu..lebo sopm to prerusila...mozem byt tehotna???prosim pomozte mi niekto vazne strasne sa bojim..ved ma doma zabiju...