Príznaky tehotenstva

esher

pre NIKOLETU skus si precitat nejake knizky Prirucka symptotermalnej metody-aby si dokazala dobre rozoznavat svoje plodne dni, Plodnost, vyziva, cykly a Tajemstvi milovani.Poradenstvo najdes aj na www.lpp.sk

miska

mozem sa spytak,ze kedy ma zena najneplodnejsie dni???kedy,po kramoch je to najbezpecnejsie??mam 17 rokov a na babatko som ete veelmi mala!!!!dakujem za odpoved:o)))

balea :)

A ete jedna vec sa cem spytat na silvestra som dostala menzes ale potom vecer som uz nemala to bolo co ? neviete ?

balea :)

Ajojte. Chcem sa opytat na jednu vec a bola by som velmi rada keby mi niekto poradil. Mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk. V poslednom case ma bolia bradavky chodim casto na WC (mala potreba), a boli ma hlava nemoze to znamenat to ?? ze nie ? a v noci nemozem kvoli tomu spavat plosim pomozte mi niekto odpiste mi na moj mailik plosim dakujem :)

nikoleta897987

Ahojte, prosim o radu, nema niekto skusenosti s nejakymi polohami na otehotnenie. S manzelom to skusame pravidelne - vsetky mozne polohy, aj tampon si davam aby to zo mna vsetko nevytieklo , ale stale nic..Diky za radu.

ada13

ja v poslednej dobe mam strasny chut na sex,a mam aj strasne citlive bradavky a aj mi dost narastlo poprsie.neviem co sa deje ale ja by som jedla mandarinky od rana do vecera

zdenka

V septembri som mala naposledy menstruáciu prišla až mi v novembri mala som ju 2 dni bola som aj u gynekologa zataľ mi nevie povedať či som tehotná alebo nie potom mi kázala prísť v decembri ale už som to nedostala dala mi injekciu a nepovedala mi nič a mám sa dostaviť až v januári. Po tej injekcii som menzes dostala po osmich dnoch ale slabe prvý den veľmi slabe a druhý den pol dna nic a potom ano a na tretí den nič. Môžem byť tehotna?