Príznaky tehotenstva

vanilka27

Ahoj, rada by som sa niečo opýtala - brala som HA Yadine rok, ale zacala som odpadavat a tak, tak som to musela vysadiť v strede 21dňového cyklu, o 2 dni som dostala menštruáciu. S priateľom sme sa potom milovali s kondomom, ale praskol - lenze sme si to vsimli este skor ako sa stihol spravit, takze to do mna nedal. Avsak o par dni som v noci citila divnu bolest v podbrusku, obcas aj teraz a nechutne ma bolia bradavky - aj letmy dotyk je peklo. Tiez ma boli hlava, ale menzes mam mat az o dva tyzne. Je mozne ze som otehotnela? Prosim o odpoved, velka vdaka :)

smutko

ahojte,potrebovala by som poradit v jednej veci. uzivam antikoncepciu,pravidelne kazdy vecer.lenze stalo sa to,ze sme sa s priatelom rano milovali a ja som zabudla vecer vziat tabletku.problem je v tom,ze striekal do mna.escapelle som neuzila,neviem preco,viem,chyba.teraz uz ubehol cas a bolo by zbytocne si ju vziat.prosim,poradte mi,este som nebola v takejto situacii,nikdy sa mi nestalo,ze by som zabudla vziat tabletku a stale som si hovorila,ze mne sa to nemoze stat,ved som zodpovedna.prosim o radu

nhoooo

pocujte please ked zena ostane tehotna tak sa jej mozu zvacsovat aj bradavky ale ked ja vaazne neviiim bo moj partner sa do mna ani raz nevystriekla ale aj tak sa bojim juuuj ja mam s toho strasni strach ja viem ze potom by sme nemala sa milovat tak ale do svadby keby mam cakat tak sa asik s toho zblaznim co mam robit ked nechcem ostat tehotnaa a ani antikoncwepsie nechcem brat??kondomy su naozaj bezpecnee???

tak tak

nene7777 jak mu pomozes ked nanho nakricis? uz sa stalo...borat kup jej ak nebude tehotna dakuj bohu a uz to neskusaj ona je este mladucka a ty asi tiez pockaj na taketo veci aj inak sa to da a nemusi byt z toho tehotna ;)

nene7777

BORAT prosím ťa v prvom rade sa nauč písať...vy mladí ste v dnešnej dobe strašne nezodpovedný!!!prečo robíte to čo poriadne robiť neviete!!!veď ani písať poriadne nevieš a nieto sa ešte starať o dieťa...chete vždy rýchlo splynúť s davom a rýchlo byť dospelý a nemyslíte na dôsledky...tak sa trošku zamysli keď budeš chcieť mať sex s tvojou "15"ročnou priateľkou

marketa24

ahoj..prosim poradte mi pred dvoma tyzdnami som mala nechraneny pohlavny styk s priatelom.a teraz mam strach.zvacsili sa mi prsia...a bolia ma ako pred kramami.kedze menses nemam pravidelne ani neviem ci mi meska alebo je to takto normalne...menses nemam pravidelne kvoli mojej vahe.to znamena ze niekedy nemam aj tri mesiace a tak.prosim poradte mi ci je nutne v takom pripade si hned kupovat tehotensky test.dakujem

miska

ahojte vaazne by som potrebovala vediet ze kedy je to najmenej rizikovee sa milovat!kedy ma zena najneplodnejsie dni???pocula som ze hned po menstruacii je to riziko najmensiee je to pravda a kedy je najvacsie???poradtee miiiiiii:):)

borat

Prosim vas chcem sa vas spytat ze ci sa da otehotnie ked sme pouzily kondom a asi trocha pretieklo niesme sa isty sme este neplnolety tekze vas prosim o radu moja priatelka ma 15 rokov nevim ze ci je vo vyvine ale sa jej zvecsily prsia a nema menstruaciu uz 3 tyzdne a papa stale uhorky co by ste mi poradily robit mam jej kupit tehotensky test

zuzana286

Nikola,a ešte čo je hlavná vec, nerobte to denne 100 krát, lebo spermie sú slabé na to,aby ťa oplodnili. Dajte aspon 3 dni pauzy, aby sa zosilneli.

zuzana286

Ahoj Nikoleta. Ja síce ešte nemám dieťatko, ale od priateľky som počula, že ona merala teplotu vo vagíne a ked mala okolo 38 stup., tak vtedy to skúsili s manželom. Potom, čo mali sex, nohy si uložila vyššie než mala cele telo, aby z nej to nevytieklo. Napchala do seba žiadne tampony.A tak sa im podarilo, to krásne dievčatko.