Príznaky tehotenstva

veronika

DOBRZ DEN POMOHOL BZ MI NEITKO PRED DVOMI TZYDNA MI VOBEC NECHUTILO JEST STALE MI BOLO ZLEE A POTOM TENTO TZYDEN SOM YACLA BRUALNE JEST A AJ O OSMEJ A VOBEC M ITO NEVADI AKO MI BOLO ZLE TAK SOM MALA BOLESTI POD BRUCHOM MAL;A SOM HO NAFUKNUTE A VYDZ KED SO SI TAM STISKLA CITILA SOM TAM KEBZ SOM TAM NIECO MALA A KED SI LAHNEM NA BRUCHO TAK MA YA PAT MINUT ZACNE BOLIET A MUSIM SA DAT NA CHRBAT A TERAY STALE POMALI JEM A CHODIM CASTO NA YACHOD A UY MI NESKAJU KRAMI NEVIE MI NIEKTO PORADIT???A PRSIA MAM TAKE SEM TAM PRUZNE A BRADAVKY MAM TROKA DOHNEDA

bublifuk

niesom odbornik ale povedala by som ze mozes byt tehotna lebo ovulacia sa moze pocas cyklu pocuvat ako sa jej zachce, nie vzdy je presne vtedy kedy by mala, a ano, mozes mat menzes aj pocas tehotenstva, moja znama mala slabsi menzes prve tri mesiace tehotenstva, takze ani nevedela ze je tehotna. no kazdopadne by som sla lekarovi, kedze testy nie su stopercentne a krvavy vytok pocas tehotenstva zas nemusi byt celkom v poriadku. takze tak.

anjelik adka

dobrý den týžden pred očakávanou menštruáciou som mala nechránený pohlavný styk s priatelom spravil sa do mna menštruáciu som nedostala.. môžem byť tehotná?

matulka 20

Ahojte mozete mi poradit. Dva mesiace som nedostala menzes , tehotensky test bol pozitivny a teraz po dvoch mesiacoch mam trosku krvave vytoky.Mozem dostat menzes ked som tehotna. PS : Dost som pribrala , chuti mi jest. A bolia ma prsniky.

majkaaaaa

ahojte! pocujte..mam problem..teda..nee ja ale moja kamoska.. proste mala sex s jednym chalanom bez akejkolvek ochrany. no..to mala posledny den kramy akurat...to bolo pred dvomi tyzdnami.. teraz ma zavraty a boli ju v podbrusku.. a dnes vraj dostala kramy...znova..ale inak sfarbene... co to moze znamenat?? moze byt v tom? alebo potratila?? lebo ona zacala intenzivne pit.. si myslela ze tak lahko potrati...a neviem co jej mam este povedat...lebo ma nepocuva..mala by si cim skor kupit test..a ist gynekologicke... viem.... aale..neznamenaju tie \\\\\\\"inac zafarbene kramy \\\\\\\" potrat?? diky moc

Lenush

katka nestresuj. ja som uzivala minervu asi rok, potom som prestala lebo som nemala pravidelny styk s priatelom. ale vzdy ejakuloval do mna

katka1234

ahoj, najde sa niekto kto pomoze?beriem hak - Minerva, je to ucinna antikoncepcia proti otehotneniu, lebo s priatelom som mala pohlavny styk a ejakuloval do mna a len stresujem. (!!!)

mimi.a

lenocka, skus si vypytat od lekarky nejake lieky, mna sa minule pytala, ci mi nebyva zle, lebo ze je na to nieco. Ak ti nic nechuti a ani nejes, to je to najhorsie co sa da pre teba aj pre babo. Zbehni k nej co najskor. Inak, zapchu mam aj ja... tak skusam papat vela zeleninky a ovocia ale z toho ma zas naduva:))) No co narobim.