Príznaky tehotenstva

petulin

Ahojte chcela by som sa vas opytat ze ci mozem byt v tom ked mi minula menstruacia prisla ale mala som ju len den a potom som mala slabe spinenie.som moc precitlivena a bolia ma prsniky a rano ma napina.samozrejme menstruacia mi vynechala.prosim poradte dakujem.

jaja

vanilka- kľudne to môže byť z vysadenia hak, ja som vysadila pred 2-ma mesiacmi a prsia mám citlivé aj pred krámami aj po, + iné nežiadúce účinky z hak. telo sa musí dostať do normálneho systému a to nejaký ten týžden- či mesiac pravdepodobne potrvá. ak sa do teba nespravil, nemala by si byť v tom. sprav si test.

alicia

prosim vas chcem sa spytat ze po akom dlhom case sa ukazu prve priznaky a ci su tehotenske testy spolahlahlive a ked mi tehotensky test ukazuje ze nie som tehotna ale nemam menstruaciu meska mi tak co mam robit ked mam len 14 prosim o radu dakujem cmuq moc sa bojim

vigaze

som tehotna som v tyzdni bola som u gynekologa da pichol mi vyvolavacku z toho zameru ze by som este mohla dostat tie krami mal z vas niekto taky pripad co mam vlastne robyt hm? ked nedostanem kramy idem na normalny potrat ....

miha

dobry den chcem sa opytat,ci mozem byt tehotna ak som bola pred mesiacom na potrate, s partnerom sme sa milovali den po skonceni mojho menzesu a mali sme kondom...prosim poradte...dakujem

tonulka

ja mam uz asi tri dni vytok nazltlej farby, z nicoho nic pocitim ako zo mna tecie, vaginu mam citlivu, mozem byt tehotne?

kolp

akm je odvtedy aspon 5dni kup si test-hm,lenze ked som bola ja tehotna tyzden,vysiel mi test negativny.Musis pockat do menzesu,alebo ak je to cerstve-poisti sa postinorom