Príznaky tehotenstva

sad_girl

čaute baby.som rada ze som nasla takuto stranku kde mi moze niekto poradit..mam otazku.uzivam antikoncepciu.ale ked som ju vysadila tak v tej prestavke sedemdnovej sme mali prvy pohlavny styk.mali sme aj kondom.a stihol ho vybrat.bolo to styri dni od dobratia tabletiek.potom som dostala o par dni kramy.nezdali sa mi dajak ine.ale ked tu tak citam na nete tak zena moze byt tehotna aj ked dostane kramy.:(tak zacinam mat strachl.a nepamätam si zeby som zabudla zobrat tabletku. prosim odpiste mi cim skôr.mam strach ze co ak.:(to neva ze to bolo v prestavke?a ked som zacala brat nove balenie tak od piatej tabbletky beriem aj antibiotika..nema to s tym nic?prosim odpiste:(((som zufala

jaska

no ked si ju neprehltla tak tam je moznost otehotnenia...ale nechapem ako si ju mohla prehltnut zle...co sa da na prehltani pokazit?? a ked si ju neuzila ale nahradila si si ju do 12 hodin od oneskorenia tak stale funguje..a neboj sa..to ze zvracas moze byt aj tym ze si chora..a nie tehotna...ok??

saška

ahojte baby.potrebujem poradit!asi pred deviatimi dnami som vypila zlu tabletku v HAK..potom asi o tri dva dni som spala s priatelom bez kondomu..dnes rano mi prislo zle a zvracala som..pri pohlade na jedlo m i je zle..myslite ze antikoncepcia fungovala aj tak?

spooky

mas pockat az do piatku (alebo dlhsie) a potom to riesit. Lebo menzes i moze po vysadeni HAK aj meskat. Uz ti niekto poradil aj niekde inde, ze si nemas robit starosti tak prosim nestresuj! Na otehotnenie treba spermie, a ked sa do teba nespravil tak sa neboj, zo slin otehotniet nemozes!!! A "nachylna" na oplodnenie je trosku blby vyraz nezda sa ti? Aj keby si bola "viac nachylna" tak na to treby spermie, zo vzduchu to nejde

dadka

ahojte vsetci.Chcem sa spytat, ci mozem byt tehotna ak som vysadila HAK a mala som nechraneny pohlavny styk ale partner sa do mna nespravil.Pytam sa preto lebo viem, ze ked zena vysadi HAK, tak je nachylnejsia na otehotnenie.Priznaky tehotenstva nemam ziadne,aspon som ich nespozorovala, ale aj tak mam trochu strach.Kramy mam dostat tento piatok.mam si spravit tehotensky test alebo mam pockat az do piatku a potom to riesit.Poradte,dakujem

Anit

-Ziadny sok.....
-mas antikoncepciu, nebudes tehotna!
-ukludni sa hlavne
-ja som fungovala s antikoncepciou, bez kondomu 7 rokov a nikdy som neotehotnela
-jedine, ze by si zabudla zobrat tabletku alebo brala ine lieky ovplyvnujuce ucinok antikoncepcie

cicuška

Ahojte, mam dost velky problem...!!!s priatelom nam praskla guma ale nevedeli sme a vsetko dal do mna....a mam k tomu plodne dni..sice beriem antikoncepciu ale velmi sa bojim..lebo moj doktor povedal z eje to slaba antikoncepcia...mam len 17 a nemozem byt tehotetna.kamaratka mi povedala ze mam vyvolat telu sok...myslite ze mi to pomoze..???som zufala...!!!!Dakujem...

malaaa

ahojte babeny, potrebujem poradit, viete milovali sme sa den po skonceni mojho menzesu, pouzili sme gumu, ale antikoncepciu neberiem...uz su to odvtedy 2 tyzdne a mam obrovsky strach, dostala som zapal mocoveho mechura, beriem antibiotika, ale dnes som mala problemy na wc, mala som hnacku, predtym ma bolelo v podbrusku...som tehotna? menzes cakam az o 2 tyzdne, ale som v obrovskom strese

kolibrik

takze takto.mam dlhodobo unavu,je mi na zvracanie,hlavne rano,zozrala by som aj kona,prsia mam tvrde a podbrusko boli uzasne a posledny menzes bol dost slaby a kratsi.nedavno som zabudla antikoncepciu 1 den uzit a na to som zacala brat antibiotika ked som mala prestavku zrovna.sex bol po vyse tyzdni.co vravi vase oko odbornika?