Príznaky tehotenstva

sad_girl

JINTY dakujem za dalsiu odpoved aj za tvoju ochotu :) a tesim sa s tebou ze menzes konecne prisiel :)ved aj ja budem cela happy ked mi pride po tych mojich obavach.teraz sa normalne tesim ked dostanem menzes.nie ako niekedy som bola uplne nestastna lebo som mala hrozne bolesti...no zas som sa rozpisala..tak sa maj krasne a este raz dakujem.:)

jinty

Sad girl: jo, a budem sa tu este ukazovat :) najdes ma aj tak na emaily, co je tam vyobrazene:)ak mas este nejake otazky, tak kludne napis. Jinty

jinty

k tvojej otazke sad girl, ze co som myslela pod tym, ze je to svinstvo trosku, no len tolkoto: nevedela som,ze ake to ma vedlajsie ucinky,ked clovek si to vysadi. Tie tabletky boli super, hlavne Yadine, na plet, na menzes, na vsetko, ale kym som nevysadila, tak som nevedela, ze ake skody doposial napachali. Ja som si myslela, ze kramy pridu normalne, nebudem mat bolesti a tak, ale docitala som sa tu take veci, ze nejakej ani pol roka neprisiel normalne menzes, len s vyvolavackou a tak..atd...takze ja som fest rada, ze men prisiel, aj ked s 1,5 tyzdnovym meskanim, ale predsa.telo je utlacane a aj pravidelny, prirodzeny ciklus tela...no, takze tak:)...ale mozno, ze sa nato este dam. Tak dufam,ze som Ti trosku pomohla zas. neboj sa hlavne, uzivaj si priatela a spolocne chvile, uvidis, ked nebudes mat strach,tak vsetko bude krajsie:))...

jinty

Ahoj Sad Girl :), joj, nemas zaco, rada som Ti odpisala, lebo aj ja som mala problemy po vysadeni HAK a napisala som sem, lebo som nevedela koho sa mam opytat a viem aky je to pocit, cakat na odpoved :))). Ty uz dva roky beres HAK a bojis sa az takto? nemusis fakt, vsetky baby ti mozu potvrdit, ze ked to beres normalne - hodinove vykyvy nie su problem!!!- a neberies moc tazke antibiotika, tak nic sa nemoze stat! my sme sa milovali s priatelom vzdy na full, lebo to milovanie sa je vtedy najnajnajsuprovejsie...nie ak clovek si musi dat pozor nato,ze kedy a ako odide, a tu hnusnu gumu nemam rada,no co uz, teraz musime trosku s tym:)))(lebo nechcem ratat dni, v tom neverim)...no, takze co sa tyka mna, neviem ci som to robila zle alebo ako, ale z viacrocnych skusenosti viem, ze NEVADI ak to zoberes s polhodinovym meskanim...ja som dokonca nestanovila nikdy presny cas, vzdy som to brala pred spanim,alebo okolo 10atej, 11tej vecer, s vyhylkami mozno aj hodinovymi...ako sa podarilo...ale Tebe radim, aby si to dodrzala, bo sme vsetky ine :)))ale urcite neni polhodinka velka vec, to mi aj doktorka povedala.:)

sad_girl

JINTY este by som sa chcela spytat co si myslela tym ze nie je to az taka dobra vec..ze co moze napachat? :(ja by som to tiez nebrala keby som nemala take hrozne bolesti pri menstruacii:(

sad_girl

JINTY dakujem velmi pekne za odpoved.velmi si ma upokojila.som rada ze si si nasla cas na moju otazku.no a antikoncepciu beriem uz viac nez dva roky a to som ju zacala brat kvoli neznesitelnym bolestiam pri menstruacii.a priatel to chcel stale, ja tiez ale stale som sa bala.ale teraz som to uz nevydrzala tolku vasen.preto mam taky strach lebo moji rodicia by to vobec neprijali:( tak sa preto bojim.inac ma priatel velmi pritahuje a tiez to stale chccem ale bojim sa :(.no budem sa snazit prekonat ten strach..no chcela by som sa este opytat..NEVADI KED NIEKEDY VEZMEM TU TABLETKU TAK POL HODINKU NESKôR?lebo dost casto to tak robim aj ked to nie je spravne asi :( nie zase tak ze kazdy den v inu hodinu ale su tam vychylky...tak este raz dakujem.si fakt zlata.budes tu este niekedy?ked budem prosit o radu? :)

sak_girl

dakujem velmi pekne za odpoved jinty.velmi si ma upokojila.som rada ze si si nasla cas na moju otazku.no a antikoncepciu beriem uz viac nez dva roky a to som ju zacala brat kvoli neznesitelnym bolestiam pri menstruacii.a priatel to chcel stale, ja tiez ale stale som sa bala.ale teraz som to uz nevydrzala tolku vasen.preto mam taky strach lebo moji rodicia by to vobec neprijali:( tak sa preto bojim.inac ma priatel velmi pritahuje a tiez to stale chccem ale bojim sa :(.no budem sa snazit prekonat ten strach..no chcela by som sa este opytat..NEVADI KED NIEKEDY VEZMEM TU TABLETKU TAK POL HODINKU NESKôR?lebo dost casto to tak robim aj ked to nie je spravne asi :( nie zase tak ze kazdy den v inu hodinu ale su tam vychylky...tak este raz dakujem.si fakt zlata.budes tu este niekedy?ked budem prosit o radu? :)

mirka 23

žena je tehotná len 1 deň v mesiaci! A to asi v 14. dni po začiatku menštruácii, Takže 2 týždne pred menštruáciou si neplodná! Sad girl, nie je možné aby si otehotnela, a ešte k tomu, keď berieš antikoncepciu.

jinty

sad girl, nemusis sa nicoho bat. Brala som tabletky sedem rokov, teraz pauzujem, a nikdy sa mi nic nestalo a furt sme sa milovali s priatelom, kazdy tyzden, viackrat,aj ked bola ta sedemdnova prestavka. Totizto HAK zabera od prvej tabletky - mozno tyzden si treba davat pozor - ale urcite nie si tehotna, a hlavne KEDSTE SI POUZILI AJ KONDOM a ani do teba neodisiel chalan!!! neboj sa, to sa nemoze stat. Ked v novom baleni vynechas tabletku v prvom tyzdni, tak ked si mala predtym tyzden sex, hovoria letaky,ze "mozes" byt tehotna-teraz v tvojom pripade antibiotika-, ale je na to velmi mala moznost, velmi!!! my sme nato uz nedavali ani pozor. neboj sa fakt.skus brat HAK s odstupom od antibiotik.takze ak nabuduce zacnes antibiotika brat, skus ich tak naplanovat aby bolo medzui HAK a antibiotikami par hodin,viem, ze crevnu fora aj tak bude trosku znicena, ale aspon tam nebude taka velka koncentracia antibiotik. Ukludni sa, mam skusenosti, a teraz pouzite inu ochranu, ked sa tak bojis.Beries prvy krat hak? lebo aj ja som sa bala na zaciatku mesiace, ze mozem ostat tehotna...ale nemozes, ked to beries svedomite! to je priordzeny strach,prejde. Tak zelam este pekne chvilky s tabletkou.Ja inac teraz vidim ake skody moze napachat...neni to az taka dobra vec. sorry za dlhu odpoved:)