Príznaky tehotenstva

kajaaaa

janulienka752-: ja to tiez zvyknem mat pred kramamy sem tam..ale tento mesiac to bolo doost silne, meskali mi aj kramy, uz som sa bala ze som tehotna,a nakoneic prisli kramy...

DESmodka

ja mam silnejsi vytok ked mam plodne dni... teda aspon tak som to zaregistrovala... skus si vsimat kedy to mas...

janulienka752

Prosim vas, patri medzi prve priznaky tehotenstva taky zvyseny posvovy vytok? uz par dni citim a aj vidim na gatkach, ze to zo mna tak intenzivnejsie tecie, ale este nie som v obdobi, ze by mi meskal menzes. vdaka. jana

majka55555

prosim vas mala som prvy krat sex taka rychlovka aj s kondomom ale ja som si nedala ziadnu tabletku ani nic podobne ...mozem byt tehotna??pls surne ..dakujem

rina17

loleka, veľmi pekne ďakujem, celkom si ma ukludnila, len mna veľmi vystrašilo to, že HAK beriem už pol roka a menzes som mala presný, len teraz sa to nejako pokašlalo a pritom si dávam pozor a vždy beriem tabletky presne a dávam aj pozor na iné lieky a tak.ked ale dakedy býva menzes aj počas začiatku tehotenstva, tak to ma desí tiež, lebo ma ešte čaká škola, ešte raz veľmi pekne ďakujem, fakt mi odlahlo a je mi lepšie

loleka

rina17, ak si zacala uzivat antikoncepciu len teraz, tak v prvych mesiacoch sa to moze v tvojom organizme menit a mozes mat aj zmeny v menstruacii. Vacsinou byva kratsia, menej intenzivna a menej bolestiva. A samozrejme v prvych mesiacoch moze aj trosku meskat, aj ked potom by spravidla mala byt presna ako "hodinky". Na druhej strane po otehotneni moze prvy aleo prvych par mesiacov nastat slabsie a kratsie krvacanie ale v tvojom pripade, ked beries aj HAK a pouzivate aj kondomy,(co vobec nemusite) je to takmer nemozne. Nesmies tak stresovat a tak sa bat, lebo urcite aj preto pouzivas obidva sposoby... Ukludni sa a viac doveruj HAK. Ak budes stale len mysliet na to ci nahodou neotehotnies tak budes mat nervy v kybli a koli tomu este viac problemov...

rina17

mám otázku na hocikoho, budem len rada,ked mi niekto poradí.mám priateľa, takže úžívam antikoncepciu a dokonca pre väčšiu bezpečnosť súčasne aj kondómy.ale teraz mi menzes deň a pol meškal a trval len 2 dni,neviem či som mohla aj tak otehotnieť,alebo to je zo stresu,lebo ten je u mna dosť veľký a pred tabletkami som to mávala nepravidelné. budem vďačná za akékoľvek vysvetlenie a ešte niečo, mám si spraviť preistotu aj test? ďakujem

noonaa

cawte.....dnes v noci som zvracala...posledny mendzes bol 2 dni a slubulilinky...beriem HAK.....myslite,ze by som aj tak mohla byt tehu? ak ano, ublizi tomu nejak dovolenka pri mori,aj ked je to takto v pociatocnom stave?

Lanvin

Ahojte..chcem sa opytat..je mozne, ze zena nema ZIADNE priznaky tehotenstva a meska jej to 2 tyzdne, teda moze byt aj bez priznakov tehotna?