Príznaky tehotenstva

berta

Simina - zvýšená únava môže byť jedným z príznakov tehotenstva, ale tiež príznak blížiacej sa menštruácie. Prvé príznaky tehotenstva sa začínajú prejavovať asi tak týždeň až dva po vynechaní.

simina

bojim s aže som tehotná...zatim na sebe nebadam až thak vela príznakov..ako len spanie.....som či niesom tehotná??

gina.b

cafte, mala som sex asi pred troma tyzdnami a pootm mi kramy meskali tyzden ale uz som ich dostala, a moze sa stat ze som aj tak tehotna? lebo som uz o tom pocula. ja nemozem byt tehotna !!! to by bol konec

morela

Ahoj sad_girl...precitala som si tvoj prispevok..resp.tvoje obavy...no som na tom trosku rovnako..vystresovane a torchu zufalo...lenze ty mas jednu vyhodu..beries antikoncepciu ktora je vacsinou na 99,9% spolahliva...ja sa spolieham na kondomy zatial!este sa mi nestalo-chvala bohu-ze by zlyhal..aspon s priatelom sme si to nevsimli!ale minuly tyzden som mala pohl.styk bez kondomu..netrvalo to dlho ani nebol intenzivny ale bol s prestavkami aby sa nieco nestalo a aby sa priatel nespravil do mna...ked som povedala ze staci tak sme skoncili a myslim ze sa nespravil..no neopytala som sa ho na to priamo a teraz mam strach ze co ked nahodou nieco do mna islo..dnes je to 8 dni po tom a menstruaciu mam este len predsebou..no odvcera ma strasne bolelo v podbrusku..pichalo ma tam asi cely den a hlavne pri chodzi..aj dnes trocha ale citim aj mensi tlak...nemam nejake ine priznaky alebo nieco co by nasvedcovalo tomu ze mozem byt tehotna ale strach mam aj tak strasny takze ta dobre chapem..len ako vravim ty sa mozes z vacsej casti spolahnut na antikoncepciu ale na co sa mozem ja?bojim sa dost!:(

sad_girl

Elle: ja viem. ale pocula som ze niektore zeny mozu byt tehotne aj ked maju menstruaciu.a jednej dokonca vysiel test negativ a bola tehotna:( som hrozne zufala. keby som bola tak bude od toho dna uz sedem tyzdnov v sobotu.a vcera ma pobolievalo brucho. ale to bol skor taky tlak. a priatel mi povedal ze to je z toho strachu a nervozity. dnes uz necitim nejak :(

elle

sad girl... uz si myslim ze si vyuzila vsetky mozne variacie na to aby si si bola ista ze tehotna nie si, tak uz na to nemysli...

sad_girl

JINTY prosim ta pomoz. ja som uz zufala:( dufam ze si na mna este pamätas. odvtedy co som ti to pisala tak som dostala svoje dni. no v podstate dvakrat. tie prve boli 5 dni po pohlavnom styku a tie druhe na dalsi mesiac. nevsimla som si aby boli nejak ine.ani slabe sa mi nezdali.brusko ma pobolievalo ako stale pri mojich dnoch.a vtedy co som ti pisala pri tom pohlavnom styku sme mali aj kondom, pritom ja beriem antikoncepciu.lenze ten styk bol v prestavke. a este to bolo aj par dni pred mojimi dnami. robila som si aj test asi pred dvoma tyzdnami vysiel negativny. ale stale sa bojim lebo som pocula ze zena moze byt v tom aj ked ma menstruaciu. tak si teraz namyslam a mam neskutocny strach. uz aj prsia sa mi zdaju ine.ale nemam hnede bradavky. ja som uz taka vystresovana ze uz neviem co mam robit:( :( :( :( prosim pomoz

pedrita

ahojte, mam na vas otazku, tak dufam, ze mi niekto odpise. myslim si ze som tehotna,ale robila som si tehot.test, no bol negativny.ale menstruaciu som este nedostala. mam ju sice nepravidelnu, niekedy dostanem na 30. až 35.deň, ale teraz je uz 41.a stale nic. obcas mi byva zle, ale nevraciam.aj niektoré vone mi nerobia dobre. styk mam pravidelne, takmer kazdy den, je mozne,ze aj to oddaluje menstruaciu? dakujem