Príznaky tehotenstva

nicki

Prosim vas, mam jednu otazku,, mala som s priatelom 2x nechraneny sex, ale nedal to do mna. Uz mi tyzden meska menstruacia a bolia ma prsia. Mozem byt tehotna?

katu5ik

janka, no, ak naaahodou bolo presne pred menstruaciou, že bol zacaty prvy cyklus, a vajicko caka na oplodnenie, tak sa to moze stat... a menstruacia nepride a nepride:D:D..

ale neviem aka je pravdepodobnost takehoto niecoho.. :D

Zora22

Ahojte kočky!Chcela by som sa Vás opítať akej farby býva výtok počas plodných dní?Počula som ,že číry a riedky,lenže ja taký nemám vôbec,buď žiadny alebo svetlo žltý.to môže znamenať,že neovulujem?Na gyn. mi vždy vravia,že všetko je bpn.

fuuu

Mam strach, ze som tehotna. Milovala som sa den, po skonceni mojich plodnych dni...uz tyzden mi nechuti jest...Moze to spolu suvisiet?...

jesenna145

baby ahojte.bojim sa ci niesom tehotna.vysadila som pred pol rokom hak od vtedy stresujem, ale teraz uz dva tyz. mam take akoze krami len take spinenie, ale ziadna krv. ale trva to uz dva tyz/ este som take nemala a znepokojuje ma to

džudy

Ahojky,,,mám výtok už asi 8 dní,,cítim sa slabá,,točí sa mi hlava,,,som stále hladná,treba mi často cikať,,,môžem byť tehotná???prosím odpoved,,,dakuejm džudy

petula=)

Ahojky,chcem sa spytat,jedna slecna to sem uz pisala,ale nebolo je na tu otazku odpovedane,tak sa chcem spytat,ci to,ze mam posvovy vytok dost silny a je taky husty dost,ci to moze znamenat,ze som tehotna,alebo nejaku chorobu alebo nieco???prosiiim ao rychlu odpoved a vopred dakujem:)