Dlhé, husté a rovné vlasy

jaja

pre mirka23...no ja sa chystam na nakupy do mesta cez jesenne prazdniny...a mozem tu hennu pouzivat ked som nemala vlasy farbene cely ale mala som natiahnutu cervenu farbu ako melir??? no teraz je uz vyblednuty....takt o mozem pouzivat???

mirka 23

To je len šampón, na prírodnej báze. Ja skôr používam Hennu ako zábal alebo prírodnú farbu, ale nemôže sa na normálne farbené vlasy. No a keď som si kupovala ten balzam, tak tam odporúčali tiež šampón Henna, bol dobrý, vlasy som mala lesklé. Ja osobne by som si už šampón z drogérie typu Fruktis, Garnier, Nivea, Pantene...nekúpila.
No a tú masku keby si náhodou niekedy "stretla", tak odporúčam. Mávajú ju aj v takých obyčajnejších drogériách.

jaja

pre mirku23 ...no ta henna co je to zac??? a vies ja byvam v Lucenci a nwm ci tam zozeniem tu masku...fakt je lacna ale zaujima ma ta hena

mirka 23

Jaja a ešte by som ti radila maskuna vlasy, ale nedávať ju až ku pokožke hlavy, tak 10cm od pokožky, čiže skôr na konce. Tak isto ak používaš kondicionér, tak si ho nedávaj ku pokožke.
Čo sa týka masky, najlepšiu skúsenosť mám so zn. Genera, je lacná, pol kila stojí asi 70sk, ale je super. A kupujem ju v špecializovanom obchode na vlasovú kozmetiku.

jaja

no ja som uz na nervy...neviem si vybrat ten spravny sampon...moje vlasy su na tom tak ze spodok suchy vrch mastny...teda vraj tak nevyzeraju ale ja z nich mam taky pocit...najprv som myslela ze si kupim Elseve matersku kasicku potom som na fore citala o Gliss kur tak som si myslela ze si kupim ten a teraz fakt nevem ked som sa zase docitala ze vlasy ste mali splasnute...ja si moje umyvam kazdy den teraz mam fructis nnoo nic moc...ale baby poradte neco!!!=) budem vdacna

kenza

Ano velmi mi to pomohlo.. ja som mala predlzene vlasy jeden cas.. ale liezlo mi to na nervy, tak som si ich dala sama dole a na hlave mi ostalo asi 13 vlasov:)) hned som zacala jest inneov a musim povedat, ze neviem si ho vynachvalit.. teraz je to uz omnohoooo lepsie.. je to vidno.. fakt!!

kenza

Kuru som myslela s tymi tabletkami inneov.. Dvakrat do roka ich berem, aspon tri mesiace... Cize 3 mesiace potom si dam pauzu a potom zas 3 mesiace.. No su to drahe zalezitosti, ale ja som na taketo veci asi zatazena, potrpim si na to.. No neboj, sak niekedy som aj v minuse na ucte v banke:D