Dlhé, husté a rovné vlasy

sonka

veva:-))... ja by som si na tvojom mieste každý deň vlasy neumývala, lebo voda vysušuje vlasy, takže časté umývanie im škodí. Skús každý 3. deŇ, čo je v zime zrejme aj najvhodnejšie, prípadne môžeš aj kaž. 2. deň, ale určite nie každý deň. Hlavne si zadováž vlasovú kozmetiku, kt. je určené presne na tvoj typ vlasov, to je veľmi dôležité.

kikuus

veva skus si zacat umyvat vlasy kazdy druhy den a pomaly to predlzit az na kazdy treti..proste je to tak ze cim castejsie si vlasy umyvas tym castejsie sa ti budu mastnit

veva:-))

uz neviem co mam robit s vlasmy,umyvam si ich uz kazdy den..doma ich mam pohode krasne aj ked vyjdem vonka,ale ked pridem do skoly zrazu ako keby ich nemam umyte..:-(to je moj vlastny pocit..a blbyy.poradte,dakujem

kenza

A este papam aj tabletky INNEOV-hustota a objem vlasov:)) 2krat rocne si urobim kuru... Super mi to pomohlo pri vypadavani vlasov...

kenza

Ja pouzivam Loreal Professionnel - Absolut repair a taktiez masku Absoulut repair.. Maska je fakt vynikajuca! Sice stoji okolo 1000sk, ale vydrzi velmi dlho, lebo staci jej malo a max.2x do tyzdna.. Ale ako som uz pisala, treba vediet, ake mate vlasy.. Myslim, ze v kadernictvach urcite poradia vam najvhodnejsi sampon. Ten Loreal je este jeden z tych "najlacnejsich".. A pred fenovanim alebo zehlenim pouzivam ochranny sprej tiez od Loreal professionnel - hot style constructor-termoaktivny sprej.

sonka

mirka 23... čo sa týka šampónu na zväčšienie objemu, tak moja mamka má riedke a beobjemové vlasy,, takže už dlhší čas používa šampón od l´oréal na zväčšenie hustoty vlasov a pomáha jej, aspoň čiastočne. No keď som ho ja vyskúšala na moje husté vlasy, tak katastrofa :D, boli omnoho viac rozpýrené. Troste na každý typ vlasov je aj šampón a ten šampón, šo vyhovuje mne, nemusí zas tebe.