Dlhé, husté a rovné vlasy

Lucinka33

mia90, vraj je ta Lush ovela lepsia ako z DM, silnejsie farbi aj viac vyzivuje. Uz len cakam,kym sa dostanem do Auparku v BA, potom vam dam vediet ako to chyta.

Mimi323, to je pravda, maju len 3 odtiene tmave a jeden vyrazne cerveny. Ani bezfarebnu asi nemaju.

Mimi323

Môžeš si potom dorobiť Hennu, nabudúce už budeš vedieť, koľko potrebuješ, ja mám vyskúšané, že tri sáčky sú akurát.

Mimi323

Hennu dobre premiešaj, daj na vlasy, zabaľ si hlavu do igelitu, ktorý je priložený, vzadu ho zagumičkuj, ja odporúčam ešte ohriať zabalené vlasy do igelitu fénom, a potom zabaľ hlavu do uteráka alebo daj si nejakú starú čapicu. Nechaj pôsobiť aspoň 3 hodiny.

mia90

a ozaj este mam dve krabicky cize 4 sacky a zda sa mi ze mi budu stacit asi len tie 2 ale ak nahodou mi nevystacia, tak v klude dorobim dalsie nebude to hadam nejaky rozdiel ze vrch bol dlhsie natrety ako spodok?

Mimi323

Najprv si umy vlasy, zalej hennu vodou (ak máš farebnú trak najlepšie jeden a pol balenia - 3 sáčky), pridaj tam aspoň polievkovu lyžicu balzamu, ak m áš citron, tak aj citronovu šťavu.