Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

SOFFA

niektore zeny tu nechapem.alebo skor dievcata?nechcem sa dotknut nikoho,ale kazdy sa chce milovat,a nemysli tym na dosledky.ved existuju "ochrany rozneho typu" tak sa chrante pre Boha a neplacte tu potom.je to od vas nezodpovedne

merma

Tak dva tyzdne ti meska, ci tri? Zacni sa starat o antikoncepciu, ked nechces chytat hysaky kazdy mesiac. Ano, narkoza mohla a zrejme sposobila oneskorenie. Ale chod na gyndu. A to sa ti chcelo po operacii trtkat?

macuuuuuuška

CHcem sa opytať že uš mi meška menzes 2 tyždne a stale nič...prvy tyžden som si robila tehot test..vyšiel negativne...a potom druhy tyžden tieš ten bol tieš negativny....možem byť tehotna?? a ete niečo mohlo by zapričiniť mojmu meškaniu to že som bola prednedavnom operovana v celkovej narkoze?? dakujem za odpoved

macuuuuuuška

CHcem sa opytať že uš mi meška menzes 2 tyždne a stale nič...prvy tyžden som si robila tehot test..vyšiel negativne...a potom druhy tyžden tieš ten bol tieš negativny....možem byť tehotna?? a ete niečo mohlo by zapričiniť mojmu meškaniu to že som bola prednedavnom operovana v celkovej narkoze?? dakujem za odpoved

katarína

ahojte! len taká mini otázočka: keby som bola tehotná, tak by som už v šiestom týždni mala príznaky však? ďakujem

krasi

s priatelom chcemem babatko skusame to stale a temto krat mam taki pocit ze som asi tehotne.ake su priznaky tehotenstva???

matt

potrebujem poradit, s piratelkou spolu spavame , ked sem spolu spali tak mala neplodne dni ..bolo to hned den po skonceni cyklu. bez ochrany dva krat po sebe.potom dalsi krat už mala plodne dni tak sme použili ochranu dva z troch krat a teraz ked sme spolu boli u mna nesplai sme spolu ia som ho do nej vložil ale nič ... počas predohry neviem akou nahodou ale asi som jej spravil v nutri ranku ... a večer mi povedal že mierne krvaca ale slabsie ako pocas cyklu, no a včera mi ovedala že už je to silnejsie ako predtym až dostala cyklus len je to o dva tyzdnde pred je možne že je tehtona ? a cyklus sa jej zmenil v priebehu tyzdna ? potreboval by som to čo najrychlejsie vediet Dakujem.

mia

Urob si test a budes vediet, na com si. Ak vyjde pozitivny, tak je to takmer na beton, ak negativny, ani to este nemusi znamenat, ze tehotna nie si. Takze verdikt znie, ak nedostanes nacas menzes, chod k lekarovi a mas vystarane. A este jedna vec. Nepochopim, ako sa moze niekto milovat bez ochrany, ked vie, ze ma prave plodne dni, ale babatko este nechce!!!

pepqa

awojte chcela by som poradit... mala som pochlavny styk s priatelov v plodne dni a zasunul do mna,ale nevystriekal sa do mna mohlo sa stat ze predsa nieco do mna voslo ked som ho pred tym urobila? šrác ma ujustuje stale ze sa nevystriekal ...potom si dal ochranu...strasne sa bojim... je tomu uz asi 2 tyzdne kramy (nemam ich stale pravidelne) by som mala dostat asi za 4 dni... mam trochu zavrate ked sa rano zobudim a citila som uz aj bolest pod bruskom opakovanu... a som nafuknuta a prsniky ma strasne bolia a mam strasnu chut na jedenie... moze to byt vsetko len preto ze by som mala dostat kramy alebo ze sa strasne bojim a som vystrsena? ci to moze byt nieco viac? plosim poradte mi ...test uz mam kupeny ale strasne sa bojim si ho urobit... plosim poradte mi