Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

Tymmi

dobry den ...daju sa nejake priznaky spozorovat uz po tyzdni tehotenstva?totiz pred tyzdnom som sa s priatelom milvala a mam podozrenie pretoze HAK sice beriem ale tiez beriem antibiotika takze asi nemali plnu ucinnost a aj ked sa priatel nespravil do mna milovali sme sa vela krat a neumyl sa medzi tym tak ci sa to nejak neprenieslo ... :(a je mozne ze by ma prsia boleli uz po tyzdni ??? koli tehotenstvu ??????dakujem za ODPOVEDE

sisinka

ahojte mozem byt tehotna ked mi to meska 2 den a vobec nemam ziadne priznaky ani mi nieje zle ani som nepribrala ani prsniky sa mi nezvecili ani brucho ale mam strasni strach moze to byt navine aj vysetrenie C.T. ci nie?

smejko

ahoj mam taky problem urobila som si tehotensky test vyšlo mi že nie som tehotna.ale už mi meška menzes 10.dni v nedelu som dostala injekciu aby som dostala ale zatial nič.viac ako 5rokov som brala antikoncepciu ale musela som ju vysadit lebo mam zapalenu žilu na nohe a musim brat tabletky cilkanol a anopirin na zapal

zuzok11

Ahojte!chcem sa poradit,mozem byt tehotna aj ked som poslednu menstruaciu mala normalnu,len rano ma velmi boli v podbrusku a moje dni mi tento mesiac meskaju,sem tam ma zabolia aj prsia ale ja som myslela ze to zato ze idu na mna moje dni.....prosim pomozte mi! mozem byt tehotna????vopred dakujem

priznaky?

takze vsetky priznaky-este sa mi ani nesnivalo,ze by som mohla byt tehotna a uz som to vedela-hrozne,ale hrozne sa mi chcelo spat,najmä rano a skoro vecer,stale som bola unavena,naplnili sa mi prsia a to dost skoro-este v prvom-druhom mes.stale som bpla bleda v tvari-vsetci sa ma pytali,co mi je no a ked som to uz mala potvrdene tehot.testom,alebo lekarom,tak mi v 3.mes.zacalo byvat velmi,ale velmi zle,v rannych hod.som vracala,ale za to cez den mi velmi chutilo jest.vsetko?asi hej...

1989

no tak co ja viem, tak ze rano byvaju nevolnosti, nedostanes to, vraj tecie aj z prsnikov a sa ti zvacsia, nepapas ale zeries vsetko co pride..hlavne sladke..viem len tolko a asi sa zvacsuje brucho

selma

ahojte,chcem sa poradit mozem byt tehotna i ked som mala naposledy menstruaciu uplne normalnu taku ako mavam vzdy, nebolia ma prsia a nemam ani ine priznaky ale uz asi 2tyzdne ma boli v podbrusku, moze to byt priznak tehotnosti, vopred dakujem

lili11

ahojte pomozte mi milovala som sa s priatelom a nemali sme ziadnu ochranu a este k tomu v plodne dni...teraz mam vsetky priznaky tehotenstva a uz je od toho asi dva tyzdne ale este stale nemam menzes meska mi dva dni...ale som chora..mam vraj nejaku infeckiu od partnera moze mi meskat aj preto menzes?aj ked gynekolog mi robil ultrazvuk ajtak si myslim ze som v tom..prosim pomozte mi