Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

lori

lucka ak je sex chraneni tehotnosti sa neobavaj interupcia je draha 6000sk,musia o to vediet aj rodicia ak nema viac ako18

lori

Ahoj Juli tehotna nie si ved ste mali ochranu a mala si menzes v tvojom veku byva nepravidelny cyklus a mohol sa menit i po sexualnej skusenosti.

adiname

noo aj ja mam taky podobny problem.......zhruba pred 2 tyzdnami sme sa s priatelom milovali---s kondomom....ale mala som zrovna plodne dni.......je mozne ze som v tooom????

lucka

ahojte...mam taky problem a neviem co s nim....pred tyyzdom som mala chraneny sex,ale bojim sa ze som v tom ako to mam co najskor zistit a potrebujem aj vediet kolko stoji interupcia

juli

Ahojte, mam 16 rokov a pred 15 dnami som mala sex,pouzili sme s priatelom kondom, ale aj taksa teraz bojim ze som tehotna.Uz som mala aj menstruaciu, ale prisla skor ako som ocakavala, i ked ja nemam nikdy pravidelny cyklus.Myslim,ze nemam ziadne priznaky tehotnosti. Sice sa citim unavena a boli ma hlava, ale som chora, tak neviem. V podstate chcem len vediet ci mozem mat mestruaciu aj ked som tehotna.PLEASE POMOZTE mi niekto.Dakujem moc pekne.