Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

polka

Najkrajšie na svete.Sú to totiž slasti materstva a ak si na to pripravená,vo finále si určite povieš, že neexistuje nič krajšie.Ak si neplnoletá,potom musíš dozrieť a skúsiť sa obrátiť na rodičov.

kika

ahoj emca, tak neboj ja som taketo strachy mavala tak 3roky, potom ma to preslo lebo stych nervov ci som a ci niesom som bola isto niekedy uz aj na dne aj na priek tomu ze moj test bol negativny, ak to ma prist tak to pride ale zbytocne sa netrap lebo tym skodis len sebe a chudakovi priatelovi, to nic ze ti meskaju, to je normalne ja mam uz 6rok mens. a stale to meska tak vela stastia a ziadne strachy

kika

ahoj jonj ci ako sa volas, urcite nie, ja som mala tiez mala taketo strachy a chudak moj priatel zopar krat somna aj skoro infarktoval, ale neboj kym to presne nedas do nej tak bude vse o.k. a ked mate pohl.styk pred tym ako ma mat svoje dni tak vtedy ma neplodne dni na 90percent tak vela stastia

ajuska

ahoj REA jedna čiarka znamená že nie si tehotná a dve že si tehotná a ak si prestala používat antikoncepciu pred 2-3 mesiacmi neotehotnies tak rýchlo tvoj menš.rytmus sa trochu zmeni ale tehot.byť nemusís napís mi kolko si tu antikoncepciu vobec brala 1-2roky?

JonJ

Cafte tak ja osm mal sex s priatelkou mali sme kondom ale ona sa boji ze je v tom hec som sa urobil do kondomu a bolo to mimo jej vaginy vytiahol som ho..A teraz jej to meska moze to byt narusenim a bolo to 4 dni pred jej terminom menstruacie...Moze byt v tom????...

Rea

Ahoj všetci, odpovie mi niekto...?
Vysadila som antikoncepciu pred 2 mesiacmi, minulý mesiac mi síce krámy došlo aj keď s 3 dňovým omeškaním, ale trvali 8 dní, čo sa mne predtým nikdy nestávalo.
Tento mesiac mi však meškajú už piaty deň...Ráno som si robila test.
Čo znamená len jedna čiarka???????????
Preboha, ja už somz toho taká na nervy, poraďte niekto...
Stratila som ten návod, neviem presne čo znamenajú 2 čiarky a čo len 1 čiarka.

Díky moc.

tina88

robila som si tehotensky test dva dno po nechranenom pohlavnom styku a bol negativny,teraz mam take divne palenie pri močeni može to byť priznak tehotenstva???mam normalne bolesti brucha ako pred menštruaciiou ale ešte som ju nedostala.pomož te mi prosim