Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

loppy

n.... nie nemozes byt tehotna, na to treba aby sa spravil do teba! Pravdepodobnest nie je ziadna. Chute pises sama ze mas vzdy takze to nie je ziadna zmena a nafuknute brucho byva tiez pred menzesom, neboj sa.
Radsej si ty (ako aj ostatne s tymto probemom) davajte vecsi pozor cely cas nie en pred koncom a nebudete musiet mat taky strach. ...lebo raz sa to nemusi stihnut.

loppy

kio, nemusis sa bat, priatelke to moze meskat aj z inch dovodov a hlavne ked jej kramy zvyknu meskat aj castejsie. Ked si do nej neejakuloval, tak nie je takmer ziadna sanca. 9 dni je sice uz dost, ale urcite to nie je tehotenstvo - pokial to je ak ako pises. Ked jej to bude dalej meskat, nech ide k lekarovi, ale nemaj strach, dovodov na meskanie je vela.

n....

ahojte... moze sa tehotenstvo spozorovat po 1,5 tyzdni??mala som asi pred 1.5 nechr. sex ale priatel sa do mna nespravil teda tak tak ze sa nespravil... a este k tomu to bolo pocas plodních dni...parkrat ma pichlo vo vajecniku...mam strasne chute ale to mavam stale pred menstr. ale ked som sa tu docitala ze aj to moze byt priznak .. tak teraz neviem ... mam dostat krami ale za 3 dni ale vobec sa na to necitim .. aka je pravdepodobnost ze som v tom?? a to brusko ako ze sa mi moze zvecsit..??? bo mam ho take ako keby nafuknute... tak dakujem za skore odpovede

kio

Ahojte, ja mam tiez prob. s priatelkou mavame sex relativne pravidelne ale vzdy s ochranou, no sem tam pri predohre jej ho tam vlozim bez ochrany.....stalo sa mi to asi 2 ci 3 razy...nic som do nej nepustil aspon ja som tak citil....potom doslo normalne ku styku s kondomom a naslednej ejakulacii....takze som si povedal ze ok...ako som povedal potom ako sa to prvy krat stalo dostala priatelka kramy a vsetko bolo v poriadku...asi tak pred 2 tyzdnami sme take cosi skusili zase a tiez sa opakoval scenar ze som sa do nej nespravil ale az nasledne s kondomom...(mal so ho v nej bez ochrany asi tak do 10 sekund)...no teraz jej meskaju kramy asi okolo 9 dni...MOZETE mi poradit ci sa nahodou nemohlo stat to co sa nemalo???p.s:kramy jej zvykli meskavat aj pred tym...ma 18...dakujem za akukolvek radu:()

diana

holky co sa bojite ze ste tehotne, budete to citit dost skoro...z prispevkov v tejto teme mam dojem ze vacsina zien si tu vsugerovava ze je tehotna.mozem vam s istotou povedat, ze ked to tehotenstvo naozaj pride, budete si-prave naopak- vsugerovavat ze tehotna nie som.no ak bude babo na ceste, urcite to spoznate a dost rychlo..je to ako siesty zmysel..domace testy to uz len potvrdia.Ja som mala pocit, že sa niečo deje a potvrdil mi to aj chýbajúci cyklus. To sa mi síce stalo už aj predtým,teraz to však bolo iné.Bola som poriadne opuchnutá, cítila som aj mierne bolesti a proste som si v posledných dňoch prešla celým tým kolotočom PMS. Ale menzesu som sa aj tak nedočkala...chcem len povedat ze ked budete vtom,nebudete sem pisat "ako to spoznam?"

dufko1

mala som slabu menstruaciu skor to bolo akesi spinenie.casto vraciam ale nie rano.je to 3krat do dvoch tyzdnov,mozu to byt priznaky tehotenstva.ale bo si mam kupit test.tabletky beriem,belara,

xyz

tak nahodou ucinnost HAK sa pri antibiotikach znizuje a je risk sa na ne spoliehat...navyse aj pri HAK je to male percento moznosti otehotnenia..sice sakra male,ale je...