Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

titi

ELINE mozem sa opytat..ako suvisi bolest mechura s tehotenstvom..??ja som mala asi nachladnuty mechur a bolelo to hlavne pri moceni a mocila som aj krv ale preslo to po 2dnoch teraz mi vsak meskaju kramy...poradite??

Kuki

Emca,
bradavky mozu bolet na zaciatku tehotenstva. Zmena hormonalnych hladin. Baby test co si kupis vlekarni ti da jednoduchu odpoved. :)

emca

Mam strasne nepravidelnu menstruaciu a zacina ma to dost hm hnevat.naposled som mala 7. novembra a teraz cakam a cakam. je to dost blbe ked neviem na com som a trpnem ci to nahodou nie je tehotenstvo. tak hladam priznaky, ktore by ma nejak ukludnili. nemam zatial chvalabohu ziadne z tychto, ktore ste tu vy, dobri ludia, poskytli.s priatelom odvazne, ale velmi ostrazito nepouzivame kondom... takze moj strach z toho sa tym zvysuje. bolia ma ale bradavky tak ako zvycajne pred menstruaciou a to ma zatial udrzuje v nadeji ich dufam skoreho prichodu. myslite ze to ze ma bolia vylucuje tehotenstvo?A este...nie je to tak ,ze ked dostanem menst. zarucuje to, ze nie som tehotna? mozem mat menst. a byt zaroven tehotna?

Zuzula

eline,guru.
Vdaka za cenne rady. Nastastie sa moja tehotnost nepotvrdila. Momentalne by ma to nepotesilo... este studujem. :)

eline

ahoj moja ja som uz raz tiez bola tehotna a zistila som to samo ked mi meskali kramy, tak som sla k lekarovi a urobil mi test a na some este sice nemohol nic vidiet ale test potvrdil, ze som tehotna az o tyzden neskor teda v piatom mesiaci sa to dalo vidiet. A bolo mi hrozne zle, od rana az pokial som nezaspala, a hrozne ma boleli vajecniky a to bolo sposobene tym, ze sa maternica zvacsovala a samo mi vobec nechutilo jest, vobec nic, ani to co som predtym mavala rada a este som mala stale zlu naladu a mala som aj problemy s mocovym mechurom, stale ma palilo pri moceni, bolo to hrozne trvalo, to 3 mesiace a potom to preslo

Guru

Vynechanie menses,nevolnosti,zvracanie,
bolesti v podbrušku,nepravidelné špinenie,pozitívny baby test,atypické chute,čo Vám doteraz nechutilo,jete a naopak,atypické vone a pachy,pachy,ktoré Vám doteraz nevadili,nemôžete ani cítiť,takisto môže byť menses kratšia a slabšia ako obvykle a v inom posunutom termíne.