Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

jajka001_

VY uz ani IP ti nic nehovori? preco by som mala byt taka trapna? heh pises o mne akoby si ma poznala. neurazaj lebo ma nastves. a nezavid, je to hnusné.

vy

jajka,komenty na mna pod inym nickom o par minut neskor?nenapadne.no ked sok nedostanes zo seba v zrkadle tak uz znicoho:D..bojis sa ze?lebo vies ze si nic moc...

adka25

Ja mam 27 a vyzeram tak na 22. pred par rokmi mi to vadilo,teraz uz vobec. paci sa mi ked vyzeram mladsie ako v skutocnosti som a viem ze ako mi budu roky pribudat tym ma to bude tesit viac.

LaMariposa

Ja mám tiež podobný problém. Mám 23 a vyzerám na 16, max. 17 rokov. Mne to už veľa ľudí povedalo. Viem, že o pár rokov ma to bude tešiť, ale teraz mi to vadí. Chcela by som konečne vyzerať aspoň ako plnoletá :) Nech sa so mnou nebavia ako s deckom. Aj pred pár dňami sme sa rozprávali s jedným pánom a keď som mu povedala, že budúci rok končím výšku, tak len vyvalene na mňa pozeral, že si myslel, že mám tak 17 :) A to isté sa mi stalo už mnohokrát.

vy

jajka :D tak posli fotku ty krasavica,,,,hned ta zhodnotime,,,ja ti na oplatku poslem svoju :D....co ty nato?este ze vypadas jak seplak,neznamena ze dobre,vsak?aj mne typuju menej,ale nie o 8 rokov :p.tak o 5 sa mi stalo max...ver ze tebe urcite zavidiet nebudem :D.poznam taketo pripady,preto nato poukazujem,,,che che
mariaa...:d no tak pekna ale byt mozes,to je realne,ale ked tu pise 100 ludi ze na 16 a maju 30,tak sa idem pobavit lebo vieme jak to chodi:D,hehe ale dobra to prihoda :P

willywonkaa

ja mám 22 a tipujú mi 16,stalo sa, že aj 14(to bol fakt extrém) mi odhadli... o 10 rokov ma to poteší,ale nie teraz:D