Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

MultiLevel

Ja napriklad so Sejlou az tak nesuhlasim. Chodim oblecena prevazne elegantne a na verejnosti nikdy nevystupujem ako umrncane dieta, nevykrikujem, nerehocem sa na plne usta...neviem o tom, ze by som nejak okoliu naznacovala detinskost...
Prosto ak raz niekto vyzera mladunko, zrejme mu ani seriozny ksicht nepomoze :D Moj priatel tiez nosi len obleky, na verejnosti vystupuje velmi elegantne a galantne a aj napriek tomu mu ludia, co ho nepoznaju tipuju 17 a ze je maturant....

Mixáč

Isteže mám veľmi podobný problém a pomáha mi viac-menej len to, že si z toho robím "prdel" a neberiem to tragicky. To už by som bol spolu s ostatnými "kozmetickými" problémami na práškoch. Myslím si, že ide skôr o psychický problém, ktoré sú u mňa dominantné. Mám infantilnú kostru, tvár chlapčenskú - kvázi Down, no bieda. Ale extra problémy mi to nespôsobuje, skôr ide o to sebavedomie. Práveže rád splývam s davom a tento zjav mi to umožňuje. Navyše sa u mňa začínajú prejavovať schizo- sklony, dočasne by som niečo pozmenil, ale potom si uvedomím, že by to nič neriešilo a je to aktuálne takto vcelku dobre.

phoenix

Ja čím som staršia, tym vyzerám mladšie, lebo stale vyzerám cca tak isto :) nikdy som sa nemalovala, nefarbim si vlasy, som stihla, tak mi tipuju od 15 do 25

chalice

Mne sa to tiez stava, ze mi niektori hadaju menej nez mam. Par mesiacov dozadu som v jednej admin. budove cakala na vytah, prisiel k vytahu jeden starsi muz a ze na ktore idem, ja na piate a on "vy slecna taka mladunka tam mate vybehnut ako srna a nie cakat na vytah" :D A ja som si tak pomyslela, keby sa mi momentalne chcelo vybehnem peso aj na osme. :D
Starsi vzhlad sposobuje nadvaha, fajcenie, uzivanie alkoholu, drog, ponocovanie, prehnane opalovanie a kila mejkapu. :) Takze ti co chcete vyzerat starsie ako ste smelo do toho. :)

Lulu2011

shy - haha, ja som minule otvorila a tam jehovistky, ze mamku mas doma? :D ta reku, ze ne :p mala som aspon pokoj :))))))))

shy

Mňa minule ani nie, že nasralo ale som sa začudovala keď som bola s mamou u doktora a mame hovorí: vaša dcérka... to povedal ako keby som mala 5 rokov