Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

MultiLevel

tiez vyzeram mladsie. Dokonca aj moj priatel posobi mladsie na svoj vek. Ked ideme spolu po meste, ludia nam tipuju tak cca 17, mooozno 18 rokov, uz som to pocula z mnohych ust :D Pritom budeme mat obaja pomaly 30 :D A ci je to vyhoda? POdla mna ano. Narozdiel od rovesnicok, stale budem posobit mlado :) Vadi mi to len vtedy, ked si idem napriklad kupit v podniku drink a musim ukazovat obciansky :D Ale inak je to podla mna vyhoda do buducnosti :)

Lulu2011

ked je clovek mlady, hraje sa na stareho, ked ma clovek po 25 + uz zase chce posobit mladsie :)) vyhoda je vyzerat mladsie, dlhsie budete posobit pekne, cerstvo, zapadnete aj medzi mladych

Lulu2011

ja som stastna, ze vyzeram mladsie, kym rovesnicky su vacsinou strhane, ja mam 30 a hadaju mi max. 24-26, ked pocujem 19 to uz beriem s rezervou, ako lichotku :)) ale je to o genetike, moja mama taha na 60tku a nema vrasky, len minimalne okolo oci, hadaju jej 46, ale je dobre sa kremovat, to mi verte :))

lucka.233

aj ja mam velmi podobný "problém"

Mám 20 a vyzerám na 17 rokov, teda aspon podla niektorých ludí :D
a ked som nenamalovaná zevraj na 13 :D :D
To ma akoze uplne dostalo ked mi jedna teta povedala, ze si myslela ze mam 13 :D Som nevedela ci sa mam urazit alebo môzem byt len rada :D

Ved ked idem kupovat alkohol vzdy musím mat pri sebe OP, lebo neraz sa mi stalo ze mi nechceli predat, lebo neverili ze mam viac ako 18 :D

anonymka23

tomo262,
tiež som na tom rovnako. Mám 25 rokov a vyzerám na 18. Aspoň tak si mysleli niektorí ľudia, ktorí ma predtým nepoznali, či už v obchode, v buse.. Aj v práci raz jedna pani povedala, že som nejaká študentka, keď som išla čosi vybavovať. :D Mám dlhé vlasy, možno je to aj tým, ale nemienim sa ich vzdať kvôli tomu. Ani si neobliekam čierne oblečenie kvôli tomu, aby som vyzerala staršie, lebo mám rada farebné veci. Tiež ma to kedysi hnevalo, ale zase má to výhodu. S pribúdajúcimi rokmi Ťa to bude tešiť.. :) Dokonca aj moja kolegyňa vyzerá oveľa mladšia a to som bola prekvapená, keď mi povedala, že má už takmer dospelé dieťa. Tak nech Ťa to netrápi. Tiež si myslím ako ojka, že rešpekt sa dá vyvolať aj Tvojím správaním. :)

Agnes998

Mne sa stalo v Anglicku ze som dosla do obchodu, chcela kupit flasu vodky a chceli po mne obciansky a to som mala 30. O rok neskor po mne chceli vo Svajciarsku obciansky ked som kupovala vino. Ale v Anglicku je plnoletost od 21 a vo Svajci ani neviem. No, ma to vyhody aj nevyhody

miska_M

Mám podobný /problém/.. budem mať 24 a bežne mi odhadujú tak 16-17 rokov, nech spravím čokoľvek, možno je to výškou, mám 160 cm... Tiež si stále vravím že je to veľká výhoda ale tak isto mi to občas lezie na nervy keď sa ku mne správajú ako k decku a dajú mi to pocítiť... Bežne mi ľudia tykajú, no keď s nimi začnem komunikovať stane sa že v priebehu rozhovoru začnú vykať.. Ale myslím si že aj napriek tomu že mlado vyzeráme niektorí ľudia reagujú až neprimerane - dá sa povedať hlúpo.. Napríklad dneska v práci presunuli ma na druhú budovu a jedna ženská pozrela na mňa kričala cez celú chodbu že: toto je naša nová sila? ja by som jej dala tašku a poslala do školy, také dieťatko malé.. To ma nenaštvalo ale skôr som si pomyslela o nej že je chuderka, nedovolila by som si povedať to ani o 10ročnej dievčine, pritom zjavné bolo že asi mám viac ako vyzerám kedže nie som v škole ale tam. :D ja neviem ľudia, asi závisť... :D