Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

#

Moja láska tiež nevyzerá na 29 ale na takých 18 :) a keď si ideme niekam sadnúť tak pytaju sa občas ci už moze alkohol.Štve ju to ale ja som rad ze mi nestarne : D D

mooon

no ja mám tiež taký problém-neproblém mám 31 dve deti ked idem na autobuse vždy mi chcu dať študenský, dokonca ani krv mi nechceli pred rokom zobrať že či mám osemnásť. Ja to neberem tragicky určite niekedy to príde a aj ja už nebudem vypadať na 16 ale viem že to mám podedené aj mamina mala podobný problém ale teraz jej už nikto v 53 nepovie že vypadá mladšie.Takže si to ešte uži a skus to brať ako kompliment ked chcu od teba občiansky. Mne pivo nedajú bez občianky ani teraz

Hrac

ja som len rad :-) ale v tescu to uz prehanaju, clovek kupuje normalny nakup a v nom jedno pivo medzi vsetkym tovarom a pytaju obciansky...

Iveta Michael

Ja sa vám všetkým čudujem ktorí vôbec považujete mladší vzhľad za nejaký problém ... kurňa tak toto by ma v živote nenapadlo riešiť ako ,,problém,,

mne v 25-tich rokoch nechceli predať alkohol a musela som sa legitimovať no namietso toho aby ma to vytáčalo (?!) som sa na tom úžasne zabávala...

Uvedomte si všetci že najväčšie trápenie môžu mať len tí ktorí sú mladí a vyzerajú oveľa staršie - o babách radšej nehovorím,našťastie nepatrím medzi také skôr naopak...ale kedže už mám 40-ku som na to len pyšná :)

chalani nech vás to netrápi,je to na smiech...o pár rokov budete starší a neskôr si radi spomeniete na to ako od vás pýtali preukaz:)

ojka

no ked si odmyslím tie urážky a hádky, tak skúsim k teme (: mne dnes tiež jedna slečna "hadala" menej rokov ako mám,.... síce dnes len o 3 menej (((-: ale tak čo je na tom, ked aj niekto nevyzerá na ten vek, čo má, občianka po ruke a legitivovať sa je lahka vec.... berte to skôr ako hm, lichôtku, že vyzeráte tak malado, aj ked máte nejaký ten vek.... jasné, s výzorom prichádza i rešpekt, ale ten sa dá u ľudí vyvolať i inteligentným správaním (:

vy

jasne,tazke sa prihlasit z dvoch miest,dovolit vyzerat mlado :P,,,ty si asi trosku narusena...nikto si nevybera,ako vyzera,ked tak niekto vyzera tak dobre :D ale povacsine su to zeny,co vyzeraju na svoj vek a chovaju sa dost trapne-hraju si na mlade :D,,to je urcite aj tvoj pripad.ty si urcite tazky psycholog,co pozna z dvoch viet o koho sa jedna ze?ked psychologovia nato maju celu skalu testov ty chytra...a ako som napisala ja ti kludne foto poslem,lebo ja nemam co zavidiet :D.....co nevidim,tomu neverim....nezakecavaj a posli ho ked si taka kocka ktorej je teda uz co zavidiet-vies,moj vzhlad je sucastou mojej prace,takze proti peknym babam nic nemam.proti trapnym ako si ty-to ano :D dobre sa viem pobavit na ich ucet a co?

jajka001_

a nic moc si ty, davas to najavo svojím prejavom. zufalo tu urazas baby len preto ze si dovolia vyzerat mlado. zavist je hnusna, tak ti treba, ze nou trpíš.