Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

[zruseny12]

VY-mne to pripomenulo ked si pisal o tej skulavej babicke...jednu moju historku,ked sme cestovali s manzelom vlakom...a sedeli pri nas taky starsi manzelsky par,ten chlap sa stale na mna tak pozeral,uz som nemohla vydrzat tak som odisla s kupe prec...a po chvili ku mne prisiel manzel a povedal mi,ze sa ho pytal -ZE KDE SI NASIEL TAKU KRASAVICU...:0))))
...ked sme sa vratili do kupe,ani neviem co sme sa zacali bavit na aku temu s jeho zenou,a ona odrazu zahlasila- MOJ MANZEL NA JEDNO OKO NEVIDI...mi sme sa pozreli na seba s manzelom a rozosmiali sa....lebo nam prislo smiesne...jak povedal vetu predtym o tej krasivici...a ja som dodala -BODAJ BY TU NEVIDEL SEDIET KRASAVICU KED NA JEDNO OKO NEVIDI.../no to neznamena ze som bola skapa/ALE POBAVILO NAS TO...
tak asi je to podobne ako s tou skulavou babkou,o ktorej pises ty...
...vacsonou ludia ktory su uz az tak mlado vyzerajuci v dospelom veku-az ako deti- su to chori ludia s nejakym postihom...

vy

no prave som poznala tak trapne zenske,co mali 30 a povedali-odomna si pytali obcianku.pritom vyzerali na30.takl som im to potvrdila a len som sa smiala,nech sa strapnuju.Nie je nic trapnejsie,ked si 30tka hraje na pubertaka :D...jedna holka ka nam nastupila,zo zaciatku som myslela aka je sprosta-potom som zistila,ze blba nie je,len si hraje na mladu.mala 27,co som jej tiez tak typla a vyplodila zo seba,ze jej typuju 20....takze pokial vam to raz povedia-2X :D tak si ztoho nic nerobte,pretoze to nie je pravda..a len sa strapnujete

vy

su ludia,co tak skutocne vyzeraju a potom su taki,co sa raz skulava babicka v stanku popletie a povie im iny vek,potom otravuju jak vyzeraju mlado.u niekoho je to opravnene,mala som kolegu co v 34ke vyzeral na 19.co by nebolo zle len bol prilis maly-vyskou,takze si babu nenasiel...mne tiez typli o pat menej alebo o dva viac.vacsina ste tu aj tak podla mna len taki,co si vymyslate.lebo fakt malo-ojedinele malo ludi vyzera mlado o 8-10 rokov.jasne v starsom veku moze byt,ale ze niekto v 22-30 vyzera o 10 mladsie???ze som takych ludi nepoznala moc,,,zato co vyzeraju starsie,tych je podstatne viac

decko

To lost:

Vies, ked som mala 22 a na dovolenke mi tipovali 18 tak som si to vedela vychutnat,polichotilo, potesilo,pobavilo ma to. Ale prepac, teraz si to uz nedokazem vychutnat, pretoze 9 rokov rozdiel je dost. Ide o to ze ti ludia si myslia ze nie som ani plnoleta...to ma trapi. nechcem si to tak pripustat k srcu a brat to tak vazne, ale cim dalej tym to je horsie...zo zaciatku som to nebrala tak vazne, robila som to tak ako pises, ale raz ta chut prejde...zazila som par takych chvil,situacii, kedy mi to ludia dali fajne pocitit,ludia dokazu byt riadne svine,a ostala som jak omracena, nevedela som zo seba vydat ani hlasok, a vtedy mi bolo do placu...ci uz v praci alebo niekde inde.
ako umelo zasahovat to urcite nie, to by som nechcela, len tak prirodzene, tak skusim tie vlasy, kozmeticku. a uvidim...
Dakujem ti za mile slova :)

lost

"decko",

Podla mna by si si to mala vychutnavat :)
Popripade sarkasticky odpingnut tych ludi co na to idu tak ze "co tu ty chces?!", podla chuti..

Urcite by som ti neradil umelo zvysovat vek, respektive az zasahovat do normalneho priebehu starnutia, akymkolvek sposobom. Aspon ja by som to rozhodne nerobil... (ale take farbenie vlasov zase nie je az taky zasah, skor myslim experimentovanie a tak :) )

Co ak sa to vymnke spod kontroly a potom sa starnutie prejavi daleko viac/rychlejsie ako by clovek ocakaval/planoval...

Chapem ale ze je to velmi neprijemne, no zelam vela sily, aby si si to nebrala priliz vazne k srdcu, tych ludi :)

decko

Ahoj,verim ti ze ta to zacina stvat pretoze aj mna. mam 26 a tipuju mi 16,17 rokov.sak co 10 rokov hore dole :) lenze mna to zacina vazne trapit, ze vyzeram tak mlado ako decko. aj ked urcite v buducnosti to ocenim, ze ked budem mat 50 tak mi budu hadat aj 35 :)tiez mi to kazdy hovori,a nikto ma nevie pochopit. ale som mlada zdrava zena a chcem vyzerat primerane na svoj vek. prvy dojem robi vela a vsetci( keby 2 z 10 mi tak tipovali , ale mne z 10 10 tipne 17 rokov) si myslia ze som decko a aj tak ma vnimaju a zacnu sa tak so mnou aj bavit.jedna kolegyna stale zabudne ze kolko mam rokov ked na mna pozrie , ze vyzeram ako dievcatko, a zacne sa tak ku mne aj chovat ,spravat a rozpravat.ostani pocas rozhovoru zistia ze nemam tolko kolko mi tipuju, ale uz ma to nebavi kazdemu to dokazovat, niekedy mi ani nechcu verit ze mam vazne 26 ,niekedy mi je to aj trapne povedat skutocny vek a tie zaciatky su fakt hrozne, tie reakcie,uz som z toho nestastna. nie je to ziaden problem, su horsie veci na svete ale mna to vazne stve.napr. ked pridem do banky a pod. tak proste to na tych ludoch vidno ze co si asi myslia ze co ta tu chce si asi pomylila budovu a tak...tiez mi ide o to aby ma brali vazne , o respekt, uctu. jednoducho chcem vyzerat na svoj vek momentalne. tiez si neviem poradit co mam robit ako vyzerat starsie, ja mam blond vlasy, som nizka, uz preto jak decko, ale aj ked sa obleciem elegantne a namalujem sa tak vyzeram ako zmachlena 18.tka. takze nie si sam, strnisko a oblecenie tiez robi vela. ja si chcem prefarbit vlasy na cierno tak som zvedava ci mi to vobec prida na rokoch.a mozno aj tak budem vyzerat stale jak decko. chapem ze chces vyzerat starsie, ved aj ja, mam 26 , pomaly budem mat 30 rokov , a pojdem si kupit cigy alebo alkohol a budu pytat po mne obciansky, ako uz mi to nepolichoti ale po pravde urazi. ja sa s tym stretavam den co den ze vyzeram jak decko, a uz som nestastna a neviem si rady.

lost

Urcite je to vyhoda :)

Ved teoreticky, clovek vyzera "staro" dlhsie ako "mlado" ..

aspon usetrite na tych omladzujucich vecikach v buducnosti :D

a mozno to priadava aj na pozitivnej nalade, asi by nebolo prijemne vidiet ako clovek starne, teda kazdy den rano v zdrkadle :)

ono je to tak, ze clovek vzdy chce to co prave nema... a asi to plati aj o takychto veciach.

mimochodom, tiez som chcel vyzerat starsie, ked som rodicom kupoval cigarety a vzdy som si musel vypocit "ukaz mi obciansky" .. ach jaj

ale je pravda ze cloveka beru tak "ty si este mlady neskuseny blbecek, ty vies take velke makove o zivote" ... tak ale :) nastastie, alebo bohuzial (?) , to co mame v hlave nie je vidiet, .... tak ja som za "nastastie", cize aspon sa takych ludi da prijemne prekvapit :P
ma to velmi dobru takticku vyhodu :D
aspon u mna ...

starneme od prvej sekundy zivota, tak aspon trochu zivota do toho starnutia :D

mladistva:D

ja mam 18 a vyzeram na cerstvych 13 :D

mam 154cm, prisernu plet a vdaka tomu vyzeram, akoby som teraz dosla do puberty, hoci tento rok maturujem.

stve ma to, ale co uz narobim?

mam aj ja jednu usmevnu prihodu :)

pred mojou stuzkovou mala stuzkovu aj paralelna trieda, bola som sa znameho opytat ako bolo a jeden jeho spoluziak (ktory ma nepoznal) mi odvrkol "bolo super, sak za pat rokov uvidis"... :D :)