hnedy vytok

July

No ja uz nechapem co sa so mnou deje. Mala som menstruaciu ale uplne bez bolesti.. to je divne v mojom pripade.. Potom som mala hnedy vytok cele 2 tyzdne a vcera som opat zacala krvacat. V pondelok som bola u lekarky . Ta povedala, ze pockame ako sa to vyvinie .. vcera som jej volala a povedala ze to mam sledovat a ak to bude mat priebeh menstruacie tak mam odmensrtuovat a prist a ak to krvacanie nebude mat priebeh menstruacie tak dost na injekciu. Mohla som mat vtedy pred 2 tyzdnami ovulacne krvacanie ktore pokracovalo hnedym vytokom az do menstruacie, ktora prisla teraz?

fixinka

avantasia no tak nakoniec som sla k doktorke lebo som znovu dostala menstruaciu a dala mi injekciu na zastavenie tak je to uz hadam ok.dakujem)

Avantasia

fyxinka brala som 3x denne jednu tabletku kym prestal vytok.a teraz si davam jednu denne,je to vitamin takze moze sa tak brat

damian

Urinoterapia (v tomto pripade vyplachy mocom) su jednou z najucinnejsich terapii pri roznych zapaloch - vytokoch. V lekarni si kupte klistir, naplnite mocom a robte vyplachy.

Avantasia

fyxinka,aj som mala tiez taky problem.odkladala som to dva tyzdne lebo som sa bala.ale som sla,sice som sa triasla jak osika :) no pochodila som po vysetreniach a vraj to bolo z hak. a ten ascorutin,dobra volba.mne to po nom preslo.a ztaila som fit

fyxinka

dakujem avantasia uvidim co bude dalej teraz uzivam ascorutin a ak mi to neprejde tak urcite pojedem inak dalujem

Najčítanejšie články