hnedy vytok

10tia10

awojte...mam taky problem...mam 16 rokov a este som nemala menzes ale nedavno som si nahavickach objavila nieco svetlo zltkastej farby....co to znamená....prosim poradte mi....

džana

ahojte:-)mam 9 dni pred kramami a zacal mi taky husty hnedy vytok mala som to aj minule...beriem antikoncepciu iba druhy mesiac moze to byt tym?prosim poradte!!!!

katu5ik

anusa ty si hlavne nastuduj veci ohladom prvej menstruacie a pod a potom tu nebudes mat taketo sproste otazky..sa nerozdrapuj..pa

anusa

mam 13 rokov a menstruaciu som dostala pred dvoma mesiacmi...lenze minuly mesiac som mala asi iba den menstruaciu a tri dni hnedy vytok :( ...a teraz mam znova hnedy vytok ale menstruaciu by som mala dostat az za tyzden...neviete poradit ze ci to niekedy prejde?

jarmilka222

Ahojte baby.Neviete mi poradit? Ked mam ovulacne dni,zacnem mierne krvacat.A teraz sa mi stalo ze po krvacani mam velmi hnedy vytok,a trva to uz 4 den.Mozem byt aj tehotna? Chceli by sme babo a aj sa o to pokusame.Tak dik

Avantasia

menstruujes uz niekolko rokov,ci az teraz niekedy?si mladucka, moze to byt fakt len nepravidelny cyklus.keby si mala bolesti,alebo neprestavalo,skoc na gyndu

ewka

je mi trápne o tom hovoriť ja to tiež neviem nejako vysvetliť, začalo to pettingom a potom chcel svojim mužstvom ísť ďalej ale nechali sme to tak a myslím že možno niečo striekol ale nie od mňa..........no neberiem.....ale ja som si robila test keď mi to meškalo a bol negatívny.....

Avantasia

nemozem si to mysliet,neviem co ste robili :) hnedy vytok ale moze signalizovat tehotenstvo.ako nestrasim ta ani nic.len tak ma napadlo.ale skor to bude vykyv cyklu.neviem.. beries antiku?

ewka

to sa stykom nazvať nedá...... bol to petting a partner sa snažil do mňa vojsť ale nebol tam.........prečo sa pýtaš? si myslíš že som v tom?