hnedy vytok

karin

prosim prosiiim velmy vas prosim mam uz 2.krat hnedy vytok mala som ho aj pred mesiacom a trva asi 5-6 dni moze to byyt prva menatruacia??mam 11 a nikdy pred tym som to este nemale len taky zlty uz asi 2 roky proosiiim proooosiim poradte faakt prooosim

baruska.15

ahojte prosim vas poradte mi!mavam hnedy vytok ale to uz teraz preslo pretoze som pila caj gynastan no lenze uz asi jeden den neviem preco pocitujem svrbenie v okoli posvy a ked som sa pozerala ci tam nieco mam mala som tam akesi biele skvrnky.neviete mi poradit co to moze byt prosiiiim...mam 15...dakujeeem za rady

alena...

ahojte...dala os mdo googlu a našlo mi toto.chcem ,že ak mám 15 a ešte som nemala menzes a včera som dostala nejaký hnedý výtok...čo to je?..

10tia10

ale ja som už bola 2x na gynde.....robil mi sono a povedal že to je v poho, že dakedy to baby dostanu aj neskor....v maji idem zas a povedal, že ked dovtedy nedostanem menzes tak mi da vyvolávačku.....

karinkaa

ahojte, prosim poradte mam 11 rokov menstruaciu som este nemala, uz mozno 2 roky mam vytok taky biely ale to je normalne no uz 3 den mam hnedy vytok nic ma neboli ani nesvrbi ale neviem co to znamena, PROOSIIIM PORADTE MI, dakujeeem pekne