hnedy vytok

ewka

cawte, mám 16 a dnes som objavila hnedý výtok po troch dňoch končenia menzesu ktorý mi meškal cca 2týždne......pls neviete mi poradiť čo mi môže byť? pls ak áno tal píšte na Bambula131@azet.sk ďakujem

July

Sak neviem co toto nie su kramy co mam teraz.. Ale ved ak sa to bude zlepsovat tak pojdem v pondelok v svojej a ak nie tak pojdem na pohotovost cez vikend.. sice tam sa nejako k cinu nemaju.
Neboj sa maturit... Ved to je taka fraska.. Sice je pravda, ze aj mne to vraveli, no kazdy si svojim musi prejst. Teraz jednu prirovnavam jednu skusku na vyske v maturite :-D

Avantasia

ja mam priatela pred statnicami a ja som pred maturami taze my sme obaja jak na ihlach :) mozno je to fakt len nieco prechodne.alebo.. moze byt ze budete mat male?

July

Je mi proste uplne fajn len to zo mna tecie. Nikdy pred tym som problemy nemala. Ale je mozne ze je to z hormonov lebo pristel si vsimol, ze som si zacala pofnukavat pri filmoch ... a to ani ziaden dojak nemusi byt :D. Ja sa tej antike velmi branim. nechcem to brat.. Verime, ze je to jednorazovy problem a nejako sa to upravi. Stres mam.. Som pred statnicami

Avantasia

ani si neuvazovala nad tym ze zacnes brat?ja som zacala prave kvoli poruche cyklu.a teraz co som mala to spinenie,to bolo z hak.vraj potrebujem inu,lebo tato mi neudrzi cyklus.neviem co to tam vo mne sa deje :) taze ja idem menit. ale ak neberies hak.. nemala si stres teraz niekedy? nemas bolesti?

July

ved prave ze ona ma vysetrila aj sono mi robila a vsetko je ok takze sa domnieva ze je to hormonalne.. tak mi dala kalendarik a kedze namam bolesti tak si mam znacit vsetko podrobne aby vedela o aku hormonalnu vec ide.. neberiem HAK

Avantasia

uf no tvoja lekarka to berie nejak sportovo.mala by ta poslat na sono minimalne.a ak nie je ten vytok silny tak aj vysetrit.chod k nej a nedaj sa odbit.hoci by to nebolo nic,len nejaka porucha. inak,beries HAK?

Najčítanejšie články