Kto sa pridá?

kiara88

ahojte,potrebujem schudnut do utorka 4kg,pretoze ideme na dovolenku a ja sa nezmestim do ziadnych letnych veci....od zajtra pijem iba vodu s citronom.....

brittany

pomoze urcite :)...ja sa v skole nadesiatujem,okolo 14 dojdem domov zo skoly a to mam obed...a na veceru si dam vacsinou len ovocie alebo biely jogurt

vera

no tak ja asi tak že posledné jedlo bude obed. lebo ja prichádzam zo školy domov o 15,00 takze akurát a potom uz len ovocie... inac von chodím často sa prechádzať a večer ešte pocviciť...

ale neviem či mi toto všetko pomoze...

brittany

vera ja len zo zaciatku 3 kg a potom viac...ja budem mat viac pohybu a budem menej jest...kazde rano ked vstanem si dam 10-minutovu prestavku a pocas dna idem na prechadzku zo psom alebo s kamoskami :))...aj to pomaha:D...a ty budes jak postupovat??

vera

Britany ja sa pridam. ako ides postupovat? inac ty si na tom lepsie ty potrebujes iba 3kg ale ja? to bude zaberacka... tak napis potom ok?

vera

Ahojte tak ta bezlepková dieta je dost draha viem o tom lebo moj malý synovec ju ma a nie je to bohvieco...

Mohli by ste mi niekto poslat nejaké dobré tipy alebo rady? Potrebovala by som do februara schudnut aspon 15 kg... viem urcite si pomyslite ze chcem mat nejakých 45kg. to nie... mam 180cm a vážim 95kg.a to len preto lebo som 2 roky brala kortikoidy a po nich sa tazko zhadzuju kila. prosim poradte a piste mi na niky32123@pokec.sk velmi pekne vam dakujem. dufam ze to zvladnem, lebo rada by som prekvapila priatela. ten je teraz v nemecku a vrati sa v januari a 10.2. ideme na ples...

Za všetky rady vám veľmi ďakujem

miloš

Pred necelým rokom som mal 102 kg, teraz 92, pri výške 188. Ešte by som chcel ísť na 85. Moja dcéra má alergiu na lepok a ja som sa dal tiež na bezlepkovú diétu /bez pšenice,raže,jačmeňa a ovsa/. Najprv som chudol veľmi prudko až som sa zľakol, potom tak po kile po mesiaci. Raz som diétu porušil a pribral som pár kíl. Popritom každý deň cvičím intenzívne aspoň 10 min. Vyskúšajte to a možno budete prekvapení, niekedy sa budete musieť prejedať, aby ste si udržali váhu. Stravovať sa ale pestro. Vylúčiť chlieb, múku nahradiť ho ryžou, kukuricou, pšenom, pohánkou, sójou, sladkosti nahradiť ovocím, používať len ovocný ocot ... A 9 kg za jeden týždeň nie - to je skoro samovražda!

ninaa

takym spôsobom chudnutia sa vám všetko vráti naspäť aj s úrokmi amyslím že to viete sami. skúste metodi edity sipeky....