Kto sa pridá?

majka33

kto ma podobny problem ako ja a pozna nejaky sposob ako zacat chudnut,nech mi napise.teoreticky som nadupana,ovladam vsetko,ale prakticky to vobec nezvladam

majka33

ahojte,som zufala....nemam pevnu volu na chudnuti.ked vidim zradlo som ako zmyslov zbavena a potom si to vycitam.kto mi pomoze?

olivetka

..noo asi by si ti mala tršku vynadať...ak ti chcem pomôcť..ale nie nebudem ti nadávať....sama si musíš uvedomiť čo je pre tebe lepiše..nutela..alebo to či sa budeš lepšie cítiť.....hm??

brittany

olivetka ok moze byt :)...teraz som bola 3 hodky venku..a ked som dosla dala som si asi 50 g nutelly a potom rozok zo syrom...:(((

orbitka

miloš,to sa mi paci.niekde som na inej teme citala,ze vylucit zo stravy chlieb a vyrobky z muky pomaha.len nezabudnut na nahrdu, ako pises.to teda klobuk dole,ze si sa pridal takto ku dcerke.aj ovocie v podobe schudnutia ti to prinieslo.

olivetka

ahoj brittany..ja sa pridávam....:)tak na začiatok si myslím ža by sme mholi začať.....každodennou hodinouvou chôdzou...a 15min. cvičením-brušáky,drepy....jesť viac krát denne ranajky, desiata v škole doma obed a potom už len ovocie...oka?:)