Kto sa pridá?

brittany

ja tiez kazdy vecer idem so psom na prechadzku ale to trva asi 20 minut...ja s kamosmi sme chodievali raz za cas na bike a to sme isli vselikde a isli sme aj 2-3hodky...s prestavkami samozrejme =))...ale uz sme dlho neboli :(..musim ich na to nahovorit

olivetka

....chodievam každý den za psom na biku ale to je len kusok..ale chodievam sa s ním prechádzať.....a doma necvičím...ale pokúšam sa začať :) aspon 5 minut ale aj tak..j to prvý krok....

brittany

jj diky kuknem..ale komu sa chce doma pol hodku cvicit??mne teda nee:))..ja ked idem do skoly tak si zacvicim 10 minut..a chodim ece na prechadzku ale nic viac :))a nekedy sa ponatahujem ale to su 2-3 minutky =)...ty cvicis???

čika

ja by som tiez potrebovala dat dole aspon 8 kileciek, zatial to skusam len nejedenim po siestej ale coskoro pride cvicenie

olivetka

...hje to kilo dole si držím už celý mesiac:)...inak poradím ti jedno..kukni si reláciu ste to co jíte...je to tuším an prime niekedy večer asi v utotok neviem presne....teraz tam chudla jedna asi 35-40 ročná baba...schudla z 75kg na 66,5 kg za 8 týždnov...z bruch zhodila 12cm zo stehien 7 cm....čo je super....a to dosiahl tým že pravidelne doma cvičila nemusí to byť zase 2 hodky..stačí aj polhodka....a zdravo sa stravovala....mrkni si to...

miloš

Majka, treba "len" urobiť zmenu, vybrať si správne životný štýl /myslenie, pohyb, strava/ a potom už to nie je o vôli, je to skôr len zvyk. Ale určite to chce aby si sa aj namáhala, ale Ty to zvládneš. Držím Ti palce

brittany

olivetka..a ty si uz nejako to kilo schudla ci este nie??...ja mam strach ze to kilo co som schudla naberiem naspat =(

olivetka

...tz1.....jasné...čím viac nás je tým lepšie =)
...brittany..tak to som rada...dúfam že to takto bude pokračovať daleh!!=))