Kto sa pridá?

nikuska

Pjosim,len mi neradte,ze mam cvicit bo to mi nepomaha.Cvicim 4x do tyzdna 3 hodiny bez prestavky (no,mozno len sa napijem-vramci prestavky) a nic mi to nepomaha.Teraz som sa pokusla,ze po veceroch sa nebudem napchavat aj som to vydrzala a aj tak som pribrala kilo.Som uz zufala,takze fakt kazda rada mi pomoze!

brittany

uz som dlho v tejto teme nebola...jak sa vam dari v chudnuti??..ja som uz schudla 2kg a vobec nehladujem a je mi dobre

malucky

Da sa schudnut 3-7 kg za mesiac, bez jo-jo efektu.Ranajky a vecera s doporucenim odbornika a obed,co chces.Odskusal som to s manzelkou a teraz len udrzujem hmotnost.Pozri na -odkaz odstránený-

vlasta

Ahoj,tak aj ja sa hlasim.Uz som schudla 2 kg za dva tyzdne.Ako? Podla dotazniku,ktory som si vyplnila a ten mi vyratal ze ak chcem schudnut 3kg,tak som si to tam vyplnila,za 6 tyzdnou,mam jest 1220kalorii denne.Ani viac,ani menej.Som sama prekvapena,ze uz 2kg mam vlastne dole,takze schudnem mozno viac,ako som planovala,ak s tym pocitanim kalorii neprestanem.Neni to vobec tazke,len musis byt disciplovana.Ak ma niekto zaujem o ten dotaznik,zajtra vam napisem,presne kde ho najdete a co tam od vas pozaduju,je to po anglicky.

ecko

diky za kazdu radu.Pridavam sa aj ja.Do Vianoc 5 kíl.Nebudem chlieb a pečivo, po 17.hod iba tekutiny-voda, čaj a začnem poctivejšie cvičit...držme si prsty, verím, že to zvládneme

ružičková

ja sa pridám. Už som začala. Za tento týždeň som schudla 1 kg, bez hladovania,len som si upravila stravu,začala som piť antilipidový čaj /aktivuje všetky druhy metabolizmu/ a začala som chodiť na roletic, čo tiež dobre pôpsobí na látkovú výmenu. Som sama prekvapená akoto ide.Hlavne asi v cm, lebo som sa nemerala, ale nohavice sú mi volnejšie.