Kto sa pridá?

majkar

Daki ste is všetky vysoké ciele, ale držím Vám palce. Ja som za posledné dva roky schudla 12kg. Vynechávam večere - len jogurt a jem pravidelne každé 3-4 hodiny. Nemám žiadnu dietu, jem v podstate všetko, ale zistujem, že podstatne menšie množstvá.Je to dlhodobejší proces, treba byť trpezlivá.

jana44

kto sa ku mne pridá a vie nadiktovať správnu stravu má skúsenosti mne stačí 2-3kg dole a to by sa do Vianoc dalo no nie?maminkajanka@inmail.sk

brittany

silvinka,certik mozem sa pridat aj ja??ja by som chcela schudnut do 20.decembra asi 4-5kg..podla toho jak sa podari...za november som schudla zatial 3 kila :)

silvinka24

certik: ja by som sa pridala, skusime od zajtra??? navrhni nejaky plan.. aby to do tych vianoc bolo o pat menej.. :)))

certik

ahojte cela by som tez chudnut sniekym bude to lepsie...ozvite sa nikekto....urobime daky plan ze co zrat a taak..prosim niketo

simona

Do Vianoc musim schudnut aspon 5 kíl. Stale som si hovorila, ze od zajtra zacnem, ale.....No ked som sa minule postavila na váhu tak som skoro odpadla a to ma prinutilo konat.Tak od vcera jem len ovocie a zeleninu.Najprv som si myslela, ze to nevydrzim ale da sa to zvladnut a aj ked sa tomu sama cudujem nema pocit hladu.Napr. tu zeleninu nejem len surovu, ale aj na pare a hned to chudí lepsie - teda aspon mam v zaludku nieco teple.Uvidim ako to dopadne......

ružičková

Nikuska,to že toľko cvičíš ešte neznamená, že musíš chudnúť.Podstatné je ako sa stravuješ. Ja mám za sebou už všetky diety sveta. Mám totiž na krku už päťdesiatku.A tiež som nikdy nikomu neverila, že schudnem tým, že budem jesť a hlavne piť. No a teraz v 50-tke som už zrejme dostala rozum. Držím sa podľa týchto rád a ono to na môj údiv aj funguje. Zabudnite na všetky prípravky,tabletky a koktejly.Tými si len privodíte jojo efekt. Mám to za sebou a viem o čom hovorím. A hlavne si netreba hovoriť že nesmiem papať sladké a musíte si povedať NECHCEM. Potom to tak neláka.